Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleim megtalaltak a cigit...

A szuleim megtalaltak a cigit a kabatzsebembe. Hogy viselkedjek? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

1 honapja lebuktam vele, szova tettek, hogy tudjak, de nem veszekedtek meg semmi. En olyan rosszul ereztem magam es olyan buntudatom lett, hogy most mekkorat csalodtak bennem, hogy azota nem gyujtottam ra. Eltettem a taskamba. Most eszembe jutott, hogy hoppa az meg ott van es gondoltam elviazem az egyik baratnomnek, mert nekem mar nem kell. Betettem a kabatom zsebebe es a kovetkezo pillanatba mar a konyhaasztalon volt. Azota is ott van es csak annyit mondtak, hogy latjak, meg mindig nagyon egeszsegesen elek. Nen tudom most mit csinaljak? Ki se merem tenni a labam a szobabol. Tudom, hulye voltam, hogy volt egyatalan olyan idoszak is, hogy ragyujtottam, de ezt mar nem tudom meg nem tortentte tenni. A legtobb amit tehettem az az, hogy abbahagytam es a szuleim meg mondtak is, hogy mar nem szoktam rajtam erezni a szagot es buszkek ram, hogy befejeztem. Emiatt most meg borzalmasabban erzem magam.

16/L


2015. febr. 21. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj és beszélj velük őszintén!
2015. febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 szingli12 válasza:
100%
Hát igen nem jó ha rágyújtasz és a szüleid csalódtak benned?Nem baj mert kapsz még esély nyugi és ha cigi van a kezedbe akk gondolj erre „anya egy van ezért nem okozok neki cslódást!!!“
2015. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem fogjak nekem elhinni. Es mar kaptam egy eselyt es most azt hiszik azt eljatszottam, pedig nem
2015. febr. 21. 16:32
 4/14 anonim válasza:
100%
De ha elmondod nekik, hogy azért volt nálad, mert az még megmaradt, és oda akartad adni valakinek, akkor csak elhiszik, mert így igaz. Szóval így a lelkiismereted tiszta lehet, ők meg majd rájönnek hogy igaz, mert ez után sem érzik majd a cigi szagot, ugye?
2015. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ebbe is igazad van, szivem szerint ezt csinalnam, de nem merek odaallni elejuk
2015. febr. 21. 16:41
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Igazad van.Jobb,hogy te itt f osol ,anyád meg a másik szobában szomorkodik miattad.
2015. febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Őszinteség?


Tudod, hülyeséget csináltál, de felnőttek ilyenkor szépen leülnek, a másik szemébe néznek és elmondják, mi a helyzet. A szüleid a leírtak alapján nem szolgáltak rá, hogy ne tiszteld meg őket ezzel. Majdnem felnőtt vagy, próbálj így is viselkedni!

2015. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb bajod sose legyen :)

Menj ki bátran és mondd el, hogy mi az igazság. Ha amúgy nem vagy hazudós, akkor el fogják hinni.

Jól tetted hogy abbahagytad.

2015. febr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Énis mondtam párszor hogy nem az egyik barátnőmé, én naiv meg azt hittem hogy ezt el is hiszi anyukám. Egy idő után bevallottam neki, és mondta hogy már rég tudja. Szerencsére nem volt veszekedés. Tehát én ezek után azt tanácsomol hogy légy őszinte.
2015. febr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod hogy viselkedj? Felnőtt ember módjára , mond el nekik mi volt, hogy volt, hogy érzel e miatt. Az hogy elhiszik e vagy sem az nem a te problémád hanem az övék. Később ha nem szívsz úgy is látják és büszkék lesznek rád elhiheted.
2015. febr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!