Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya megöl, ha nem megyek be....

Anya megöl, ha nem megyek be. De mit csináljak? Adnátok valamilyen tanácsot?

Figyelt kérdés

Ma van a tavaszi szünet utolsó napja, én tegnap értem haza.

Felkeltem és megtudtam, hogy holnap 2 tz-t írunk, én pluszba még egyet, mert a legutóbbinál nem voltam ott.

A legjobb megoldás az lenne, ha holnap sem mennék be, mert csütörtökön úgyis elutazom, szóval 1 nap ide, vagy oda, nem igazán számít...

Viszont én december óta összesen kb. 5 hetet töltöttem utazgatással, pihenéssel és anya már azt sem akarta, hogy most elutazzak a tavaszi szünetben, mert inkább tanuljak. De megnyugtattam, hogy az átlagom bőven 4.00 felett van, nem is írok dogát semmiből, mert ugye ki az az idióta, aki szünet után rögtön tz-vel kezd...

A tananyagokról fogalmam nincs, mert március végén sem voltam bent, puskázni is csak úgy tudok, hogy nagyjából belövöm, hogy melyik anyagrésznél kell keresnem. Ráadásul amikor dogát pótolok, ott még segítségem sincs, senki nem tudja megírni helyettem, netről sem igazán tudom lemásolni. Mert van, mikor 20 gyerekkel írom, olyan tanárnál, aki végig netezik, vagy olyan is van, hogy egyedül, miközben a tanár végig figyel.


Az átlagomat sem szeretném lerontani, meg tényleg, most plusz 1 nap nem sokat számít.

De anya már tegnap is mondta, hogy kedd este nem akarja hallgatni, hogy mennyire nincs kedvem bemenni, mert ha kell, pizsamában cipel be a suliba.


2015. ápr. 7. 09:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
95%
Menj be, most pár rosszabb dolgozat kit érdekel? Mármint, értem én, mert mikor kb. ennyi voltam, és sulis, akkor én is ilyeneket éreztem, de hidd el, soha büdös életben nem fog számítani neked semmiben ez a három tz :D.
2015. ápr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
89%

Ha az utazgatáshoz, pihenéshez van eszed, akkor dolgozatot írni is legyen. Menj be.

28N

2015. ápr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 anonim ***** válasza:
98%
elsőnek van igaza :) Én is mindig úgy éreztem, hogy az életem múlik rajta, pedig hát 3 doga nem fog sokat számítani. Persze, az is igaz, hogy holnapig még megtanulhatod. Majd ha egyszer fősulis leszel, rájössz, hogy egy nap alatt 1 teljes év anyagát is meg lehet tanulni :)
2015. ápr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/98 A kérdező kommentje:

De igen, számít, sajnos.

Az egyik matek, abból jelenleg 1.6 vagyok. Nem írhatok még egy karót. A többivel nem is lenne gond, de matekból nagyon sz.r vagyok és általában a szerencse miatt van, ha kettest írok.

2015. ápr. 7. 09:59
 5/98 anonim ***** válasza:
88%
Akkor talán utazgatás helyett matekozni kéne. A középsulis matekanyag nem olyan nehéz, hogy egy kis gyakorlással ne lehetne meg 3-asra is annak, aki totál hülye hozzá.
2015. ápr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 anonim ***** válasza:
91%
Most felhívod vmelyik o.társadat, és hajnalig még rengeteg időd van gyakorolni a matekot, írsz egy 3-as, 4-es dogát, és a másik két tz meg sikerül ahogy sikerül. Ha figyeltél órán, azokból is össze lehet hozni egy 2-est, 3-ast.
2015. ápr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 anonim ***** válasza:
84%

te tényleg 1-es vagy matekból... :D

ha az egyik tárgyadból ilyen vacakul állsz, akkor bőven a 4-es átlag alatt vagy

ahelyett, hogy most itt sírsz gyk-n, inkább ülj le, holnap reggel 8-ig még bőven van időd megtanulni azt a pár fejezetet...

2015. ápr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 A kérdező kommentje:

A tanács alatt arra gondoltam, hogy anyát mivel engeszteljem ki, ha itthon maradok.

Csak magántanár segítségével értem meg a matekot, hiába tanulok rá napokat, úgy sem megy.

3-as, vagy 4-es doga?

Valószínű, hogy egy tök ismeretlen tananyagból sikerül, amikor az év eleji, full könnyű ismétlést is kettesre írtam...

2015. ápr. 7. 10:07
 9/98 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 4-es átlag alatt.
2015. ápr. 7. 10:08
 10/98 acelsziv ***** válasza:
72%
Most is tanulni fogsz... Megtanulod vállalni a felelősséget a tetteidért.
2015. ápr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!