Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a lányotok megcsalná a...

Ha a lányotok megcsalná a barátját és ezt tudnátok, elmondanátok a fiúnak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem ezt.

A barátommal 5 hónapja együtt vagyunk, de én nem érzem jól magam ebben a kapcsolatban.

Alig találkozunk, de ha találkozunk is, akkor is csak veszekszünk.

És van egy másik fiú, akihez elég közel kerültem. Először csak beszélgettünk, utána elkezdtük együtt nézni a kedvenc sorozatainkat, moziba jártunk, aztán segített az edzésben és elkezdtünk kavargatni, utána lefeküdtünk.

Régóta akartam ezt, a barátom pedig kb. nem akart velem lefeküdni, mert különlegesre akarta, nem akarta, hogy a "vágy hevében" történjen meg nekem az első és már megőrültem szinte.

Szeretnék vele szakítani és meg is teszem, ha legközelebb itthon lesz, csak nem értem, hogy az anyám ebbe miért akar beleszólni.

Hazajöttem reggel és olyanokat mondott, hogy reméli minél hamarabb elmondok mindent a barátomnak, mert ha én nem teszem, ő fogja.

De most ehhez neki mi köze van?


2015. ápr. 12. 14:21
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%
Elég gerinctelen vagy...Szakíts a jelenlegi barátoddal,ha nem érzed jól magad és kész.Megcsalni egyszerűbb?Igaza van anyudnak,lehetne annyi bőr a képeden,hogy szakítasz és utána ugrasz másra.
2015. ápr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
81%

Ha nekem a lányom tenne ilyet, én is elmondanám a srácnak, ha ő nem teszi.

Senki nem érdemli meg azt, hogy ilyen undorító és gerinctelen módon b**sszák át.

2015. ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
87%
Nem akar asszisztálni a lánya ribiskedéséhez, meg tudom érteni. Ha nem érezted jól magad a kapcsolatodban, minek tartottad fent, miért hülyítetted a srácot? Aki mellesleg ennyi infó alapján többet ér, mint az új pasid, nem is érdemled meg, jobban jár nélküled.
2015. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
65%
Annyi, hogy az ő nevelésének eredménye vagy, és emiatt felelősnek érzi magát. Nyilván szeret téged, és a hibáidat is elfogadja, de ha nem mondanád el a barátodnak, hanem hazugságban élnél tovább (és elvárnád, hogy ő a hallgatásával asszisztáljon), akkor nagyot csalódna benned. Ismertem olyan nőt, aki elviselte, hogy mikor a lány náluk lakó barátja éjszakázni ment, oda hordja fel a lánya a másik barátot.. még tippeket is adott neki, hogy hogyan kerülje el a lebukást.. Szerinted így kell megfelelő értékrendet kialakítani egy fiatalban? Ha az ember saját anyja sem világít rá a hibákra, akkor ki fog? Én teljes mértékben megértem anyádat. Az én rémálmom is az, hogy a lányom egyszer k*va lesz. Az nem baj, ha nem állapodik meg, és váltogatja a pasikat, de hazudni és félrelépni undorító dolog, ne hitegesse és használja ki azokat, akik szeretik.
2015. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
19%
Hál istennek az én anyám nem avatkozott bele a magánéletembe. Előfordult, hogy megcsaltam a barátaim, de utána ezt nekem, magamnak kellett helyrerakni és elrendezni velük, nem anyámnak. Kiakadok az ilyen mindenlébenkanál szülőkön. A gyerek így soha nem tanul felelősséget, ha még ezt is helyettük teszi meg... 23/N
2015. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
56%
Ez nem anyukád ügye, viszont elég aljas húzás volt tőled, még ha volt is rá okod, mert a barátod egy f**z. Én a helyedben már hamarabb kidobtam volna az illetőt és akkor jóság lenne. Ne szépítsd, megérdemli, te meg jogosan teszed. Mármint a szakítást.
2015. ápr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
0%

De mi ez a kb. nem akart veled lefeküdni? Most akkor lefeküdtél vele végül is, vagy nem? Az a másik fiú vette el a szüzességed?


Amíg ezt nem tisztázod, addig nem tudok tanácsot adni!

2015. ápr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
30%
Miért mondtad el neki ? Innentől kezdve diszkréten kezeld a magánügyeidet.
2015. ápr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
88%

A baratjanak a szovegbol levonva, egyetlen hibaja, hogy kulonlegesse akarta tenni az elsot. Ezzel szemben, ribizli kerdezonk oda adta magat az elso jott-menthez.

Melyesegesen szegyelnem magam, hogy a gyerekem ilyet muvelne, ugy ereznem elcsesztem a neveleset, es semmilyen erteket nem adtam szamara. Te lehet szeretsz masokat palira venni, de ezt azert tobben nem birjak

2015. ápr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
78%
ha már annyira köcsög voltál h megcsaltad akkor annyi tartásod legyen, h vállalod és szakítasz vele! fordított esetben ezt te is is elvárnád, h ne hülyítsenek hanem legyen elég tökös h bevallja!
2015. ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!