Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Üdv. Apukám nem engedi meg...

Üdv. Apukám nem engedi meg hogy motorozzak az egyik fiúval. Mit mondjak neki, hogy elmehessek motorozni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 18:25
 1/10 petizacc ***** válasza:
100%
Ez mégis hogy jön a közlekedés témakörbe?
2015. ápr. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Apa! Száguldó szervdonor akarok lenni! Viszlát a hullaházban!
2015. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Én apa vagyok. Akkor se engednélek, ha hónaljmankóval jönnél könyörögni.
2015. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
34%
Üdv ! Ha általános iskolás vagy még várj a motorozással mert idősebb fiúk már sexet akarnak,később ha kijártad az általánost semmi akadálya és gondolom apukád is megfogja majd idővel engedni hogy motorozz
2015. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Te a helyes kisgyereket látod, apád meg a felelőtlen büdös trógert, aki habozás nélkül megöli a lányát, puszta felvágásból.
2015. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Ha 18 év felett vagy, a te dolgod.

Ha nem, ne haragudj, de apukádnak igaza van. Ismerősöm is az anyja-apja tudta nélkül lógott meg motorozni az amúgy tapasztalt motoros ismerősével... ő ráadásul egy elég mokány srác volt, nem egy kiscsaj... na, egy kanyarban úgy repültek ki az aszfaltra, mint a sicc, és csak a csodán múlt, hogy nem lett maradandó bajuk. Apukád nem azért nem enged el, mert szenya, hanem mert 1) aggódik, 2) az ő felelőssége, ha maradandó károsodást szenvedsz csak amiatt, hogy jajjj, de hát a csak el akartam menni a cukipasival motorozniiiii...

2015. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Itt a közelünkben 2 motoros páros ment össze. 4 km hosszan szétszóródtak a testrészeik. Ezt mond el apádnak is.
2015. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Motorosként mondom ezt: nagyon helyes, hogy nem engednek el!

Én sem vihettem előző barátnőmet motoron, amíg rendesen meg nem ismert a család (pedig 21 éves volt a lány akkor már), és betartottam. Oké, nem tetszett néha, de ez van, tiszteletben tartottam. Én akkor jelentem meg, ők meg hosszú éveken át nevelték, teljesen megértettem, hogy féltik.


Később, mikor már eltelt annyi idő, hogy alaposan megismerjenek, látták, hogy nem olyan motoros vagyok, akik pont a rossz hírnevet hozzák ránk, akkor mondták, hogy oké, vihetem, ha rendes védőruhát kap ő is. Hozzáteszem, nem is vittem volna nélküle.


A rendkívül tartalmas leírásod alapján én se engedném a szüleid helyében, hogy felülj arra a motorra..

Nem írtál se kort, se olyat, hogy ki ez a srác. Gyanítom, hogy tizenéves vagy, ez a fiú meg valami "helyi jópasi", aki meg akarja mutatni, hogy milyen menő motoros.

És ismét mondom: úgy mondom ezt, hogy én is motorozok..

2015. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7-es nem kel túlozni... 4 KM?! :D Az a valami...


Kérdező: hidd el, én sem engednélek el, mert

- nagyfiú, vagánykodni fog, ami akár az életedbe is kerülhet - de az övébe mindenképp, ha bajod esik

- megdug az első bokorban

2015. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én is motoros vagyok és apa is. Amikor említést tettek róla a gyerekeim hogy motorozni akarnak megtanulni, kikötöttem hogy csak akkor engedem ha én taníthatom meg őket rá.

A lányomnak pedig meghagytam, ha vinni akarja valaki motorral elöszőr velem kell próba kőrt mennie, és én majd eldöntöm hogy engedem vele menni.

Csatlakozom az előttem írtakhoz és ez nem bosszú és nem maradiság. A motorozás veszélyes üzem, ahol nem csak a motoros maximális tudását kell latba vetnie, de ki kell tudni védeni a sok gyenge-elméjű közlekedők hibáját is.

Hidd el csak jót akarunk, szüleiddel együtt -ismeretlenül is- mert kellemetlen a szülőnek ha a temetőben kell a gyereke születésnapját "ünnepelnie"! Légy türelmes és óvatos, nem kell minden leparkoló motoros mögé azonnal felülni. Gondold meg hogy azzal hogy mögé felülsz kezébe teszed az életed, az egészségedet, a jövődet. Ha valami "végzetes dolog történne, kevés azt mondani hogy:BOCSI, nem így gondoltam.....

2015. máj. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!