Hogyan kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
Összejöttem az egyik osztálytársammal és még anyáék nem tudnak róla. Félek elmondani nekik, mert volt egy 3 évvel idősebb barátom, akit nem engedtek, amit értek merthogy idősebb volt stb. és félek, hogy a msotani barátomat sem engednék kortól függően, mert hogy ráér még pasiznom. Lehet, hogy igazuk van, de én szeretem a fiút és nem lefeküdnénk egymással, hanem csak sétálnánk, esetleg kézenfogva. Hogyan mondjam el anyáéknak? Hozzáteszem, hogy nagyon szeretem őket és ők is engem, mindent megkapok, viszont sosem volt olyan, hogy lelkiztünk volna vagy megbeszéltünk volna olyan dolgokat, amik bántotta stb, mert nem mertem elmondani nekik, meg mindig csak legyintettek rá és annyit mondtak, hogy ne foglalkozzak vele. Sajnos emiatt sok mindent nem mondok el nekik, ezért is olyan ,,szokatlan" hogyha ilyen ügyekről van szó. Előre is köszönöm a válaszokat! 13/L
2015. máj. 26. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
És a mostani pasid is 16 éves?
2015. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
13 évesen már második pasidat gyűröd? Az igen! :D Had gratuláljak!
2015. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is úgy gondolom, hogy még fiatal vagy ehhez. azt pedig nehezen hiszem el, hogy volt egy 16 éves barátod és csak kézenfogva voltatok? elhiszem hogy nem feküdtetek le, de pl csók ennyi idősen már érthető lenne a részéről.

az igazság az, hogy anyukádék nem fogják tudni megtiltani, hogy járj az osztálytársadddal, hiszen nem állhatnak melletted ott egész nap.

szóval szerintem még nagyon korai.

hogy a kérdésre is válaszoljak, ne ronts rájuk egyből azzal, hogy van barátod, hanem csak kérezkedj el vele moziba vagy sétálni. a sokadik ilyen után már sejteni fogják úgyis. ha utána is komolyan gondolod, akkor mutasd be a szüleidnek, hogy lássák, hogy kivel vagy.

bár én úgy gondolom, hogy egy idősebb fiú a tizenéves lányoknál mindig jobb választás. nekem 16 évesen volt 19 éves barátom, és kicsivel már érettebb volt mint az osztálytársaim.

2015. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyan már, 2-es. 13 voltam, mikor az első szerelmesleveleket kaptam, és az első puszit a számra (csóknak nem nevezném:-)) Utána még két fiúval jártam, mire összejöttem 18 évesen az első szerelmemmel. Ő volt egyéb szempontból is az első:-)

Semmi baj nincs a gyerekszerelemmel, ha tényleg csak kézenfogva mászkálnak, esetleg puszi, később bátortalan csókkísérletek vannak, szerintem ebben a korban ez abszolút természetes.

Kedves kérdező, sajnálom, hogy úgy érzed, nincs bizalmas kapcsolatod a szüleiddel, ezt viszont szerintem nyugodtan mondd el nekik. A másik fiútól valószínűleg pont azért tiltottak, mert idősebb volt, feltételezték (némi joggal), hogy többet akar, mint ami neked ebben a korban ildomos. Az osztálytársaddal gondolom, nincs ilyen probléma, ha beszélsz róla, azt is mondd el, hogy csak sétálni mentek egy-egy órára, vagy moziba, fagyizni stb.

2015. máj. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!