Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Meghívjam az anyámat az...

Meghívjam az anyámat az esküvőmre, ha az előzőre nem tettem?

Figyelt kérdés

Ez lesz a 3. esküvőm.

Az anyámmal és a mostohaapámmal a 18. születésnapom után romlott meg a kapcsolatom, mert nem tudták kezelni, hogy önálló lettem. Külföldre költöztem, de a távolság nem segített.

Az első esküvőmön ott volt anya és a férje, csak utána nagyon összevesztünk. A második esküvőm egy szigeten volt, azon az apukám sem volt ott, pedig vele nagyon jó a kapcsolatom, 2-3 naponta beszélgetünk.


Viszont most újra férjhez megyek és ezt most tökéletesre szeretném. Rengeteg vendég lesz, nagyszabású esküvő lesz, nagyobb lesz, mint az első...

Viszont a vendégekkel bajban vagyok. Nem tudom, hogy az anyámat meg kellene-e hívnom.

Hiszen az anyám, de közben bennem van az, hogy folyamatosan piszkált és hogy mennyire felszabadult vagyok azóta, mióta nem tartjuk a kapcsolatot.

Most volt a 29. születésnapom és küldtek ajándékot, de amúgy régóta nem beszéltünk.


2015. máj. 31. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd a következőre inkább.
2015. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tervezek következőt már.
2015. máj. 31. 12:14
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
miért az előző kettőnél terveztél következőt?:-D amúgy én meghívnám őket max nem jönnek el.
2015. máj. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem illene meghívnod, főleg, hogy a szülinapodra is küldtek ajándékot, nem felejtettek el. Ráadásul sok meghívott lesz, szerintem akkor csak lesz még ott egy hely neki is.

Nem kötelező tartani vele a kapcsolatot utána se.

Egyébként, nem akarok beleszólni, de mióta vagy ezzel a férfival?Mivel 29 évesen már a harmadik férjed lesz, ezért feltételezem hogy max 1-2 éve ismerheted.

Én a helyedben jól átgondolnám, mert ha nem is hallod vissza az ismerőseidtől, biztosan nem vesznek már így komolyan. Ráadásul 3.jára nem szoktak ilyen nagyszabású bulit rendezni. És hogy őszinte legyek, hogyha távoli rokonod/barátod lennék, nem is szívesen mennék el.

Mert gondolom hívsz meg távoliakat is, ha sokan lesztek. Csak mondom így ismeretlenül, hogy lehet hogy most nem nőttél a szemükben

2015. máj. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok. ezzel nem azt akarom mondani, hogy gáz , hogy már ennyi "pasid" volt, én se vagyok szent. csak érdemes lenne átgondolnod a házasságot és hogy tényleg olyan ember legyen , aki miatt nem kell megint 1-2 év múlva hívni a válóperes ügyvédet.

és komolyan 3. esküvőre én már a szűk családot hívnám meg, akik őszintén örülnek a szerelmeteknek.

és az előző válaszom nem légből kapott volt, az én anyukám is többször ment férjhez és hallottam hogy miket sutyorognak a vendégek maguk között.. csak mondom

2015. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hivatalosan 4 éve vagyunk együtt, de már előtte is volt közös múltunk.

Az, hogy mások mit gondolnak, nem igazán érdekel minket. De szerencsére nálunk nincs gond abból, hogy ki jön, ki nem. A legtöbb ismerősünk szereti a bulikat, összejöveteleket és itt az sem ritka, hogy valaki 40+ felett megy férjhez, vagy hogy többször elvált.

Nem igazán szeretem a szűk körű dolgokat és sok ismerősünk, barátunk van, a rokonságunk is nagy.

Így vagyunk boldogok.

2015. máj. 31. 12:57
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

így már másabb, azt hittem alig ismered.

akkor is illene meghívni anyukádat, nem kéne tovább haragot táplálni iránta, hiszem már több mint 10éves sérelmekről van szó

2015. máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Egyik kolléganőm is ugyanebben a cipőben járt. Aztán úgy döntött, hogy meghívja az anyukáját. Ő sajnos nem tette jól, mert jelenetet csinált a polgárin. Nagyon sajnáltam szegényt, mindenkinek ez volt a témája utána.
2015. máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én az esküvő előtt megkértem pár nagyobb darab /magas barátunkat, hogyha valaki próbálna jelenetet csinálni,akkor avatkozzanak közbe.

szerencsére nem volt rá szükség, de pl a családban nem múlhat el esemény botrány nélkül. ezért is féltem.

szerintem a kérdező anyukájában fel se merült, hogy nem hívják meg. oké, a második nagyon zártkörű volt, nem is Magyarországon, azt meg lehet érteni.

de tényleg illik meghívni. hogyha 10-en lennétek akkor nem mondanám, de így hogy sokan csak meg kéne hívni. akkor is az anyukád marad, hogyha nem volt jó a viszonyotok, vagy uralkodni akart rajtad kisebb korodban.

az én szüleim is lehetetlen emberek, sose volt jó viszonyunk, de nem is merült fel bennem, hogy nem hívom meg őket.

elvégre nem vertek,éheztettek, vagy dobtak ki az utcára. szóval szerintem hívd meg

2015. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 25 évesen már kétszer elváltál...ügyes vagy :D
2015. máj. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!