Ez igy nagyon gaz?

Figyelt kérdés

Arrol van szo, hogy anyum es apum elváltak, es anyumnak mar kozel 7 eve van pasija, de én meg csak 4 eve ismerem.

Nagyon perverz es különböző sértő megjegyzéseket tesz ram, de meg igynis szeretem! Ugy érzem hogy jobban szeretem mint a sajat apámat, lehet hogy ez amiatt van mert apum nem sokat foglalkozik velem. A pasival csak egy héten 2* találkozom vagy annyiszor sem. De meg is jobban tisztelem mint bárki mast es felnezek ra. Ez igy nagyon durva ügye?



2015. jún. 9. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sérteget, és te szereted? Nagyon komoly apakomplexusod lehet, egy pszichológus nem ártana. Igen, ez így elég gáz. A minimális emberi tiszteletet mindneki megérdemli, ne alázd meg magad egyetlen emberi kapcsolatban sem azért, hogy szeressenek!
2015. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
2-es: jogilag büntetném az ilyen embereket, mint te! A sitten elgondolkodhatnál, hogy a viselkedésednek következményei vannak. Mélységesen megvetem az ilyen szintű emberi primitivizmust!
2015. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%
de most komolyan ha neki nincsen méltósága akkor én minek nézzem valamire is?
2015. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
3as: de most komolyan, milyen ember vagy te? Ha nem szándékod másnak segíteni, akkor minek válaszolsz itt a kérdésekre? A saját lelki gondjaidat szakember fogja gyógyítani, keress egyet! Segg_fej vagy, magyarázat meg nem érdekel!
2015. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
ahogy gondolod akkor is szánalmas a kérdező és nincsenek lelki problémáim :) nekem megvan a harmónia ami kell a többi nem érdekel
2015. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy apa komplexumom van,már én is eszre vettem... De errol szerintem nem én tehet! Sertegetest ugy gondoltam hogy a kulsomre tesz csak.
2015. jún. 9. 12:19
 7/13 anonim ***** válasza:
28%

"nekem megvan a harmónia ami kell a többi nem érdekel"

igazad van! a nagy mesterek is mint Budha, Konúciusz stb. azt tanították taszítsd még mélyebbre a szakdékban lévőt! adj a kezébe pisztolyt lője főbe magát! Ez aztán a harmónia a javából! Bölcsességed fénye lesugárzik az elesettekre! Remélem a családodban is hasonló bölcs tanácsokat osztogatsz!

Ha a többi nem érdekel miért osztogatsz itt bicskanyitogató tanácsokat?????


Kérdező! Hallgass az 1-re! keress szakembert. A gondolkodásod/viszonyulásod, később egy rossz megalázó/bűántalmazó kapcsolatban "teljesedhet" ki! :(

2015. jún. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja es az ilyen ostoba es nyomorek kommentek nem kellenek, egy igen is megtette volna! Ja es leszögezem hogy 16 eves vagyok, miert is kellene börtönbe mennem? Nyomorek
2015. jún. 9. 12:23
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Akinek nincsenek lelki problémái, az normálisan képes viselkedni más emberekkel és nem linkel kötélről képet valakinek, aki segítséget kér. Van problémád, nem is kicsi. Az első lépés lenne a beismerés, akkor indulhatsz csak el a megfelelő kezelés útján. Beteg ember vagy, sajnálom a környezeted.
2015. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolso! Köszönöm! Ez rendes valasz volt!
2015. jún. 9. 12:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!