Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » ! Hárman vagyunk de mégis...

Kiki0327 kérdése:

! Hárman vagyunk de mégis csak ketten vannak! Hogyan van ez?

Figyelt kérdés

Én vagyok a legidösebb és van 2 féltestvérem. Egy 17 és egy 14éves fiú. Ők a nevelőapám és az édesanyám közös gyerekei.Én már 16évesen elköltöztem otthonról és haza jöttem Magyaro.ra (mert h ők kint élnek külföldön) mert utálom a nevelő apámat mert neki mindig csak 2 fia volt és egy idö után édesanyám is igy kezdett gondolkozni. Nekem még a születés napomat sem tudták megjegyezni soha. És most eljutottunk odáig h a nagyobbik fiú haza jött pár hétre mert anyuciék fizetik neki a jogsit. Szerintem ez már kicsit sok ... nem vagyok önző mert örülök annak h a testvéremnek lesz jogsija de tölem még azt sem kérdezi meg a SAJÁT ANYÁM h hogy vagyok.... nem akarok neki szemrehányást tenni de nagyon kikívánkozna belőlem már ez a sok sérelem...

Szerintetek ?! Mitévő legyek ?



2015. jún. 21. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kitalalhatsz neki, ha ugy erzed, hogy ezzel megkonnyebbulsz, de valtozni nem fog semmi.

Erzelmeket nem lehet kieroltetni.


Ok negyen egy csalad. Te csak anyad csatolt resze vagy. Nyilvan nem szabadna, hogy igy legyen, de sajnos ez van.

2015. jún. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a lelkiismeret furdalás nyújtotta fájdalom az egyik legrosszabb , főleg ha családon belül van. Szerintem tudod a dolgod, kicsit érezze magát anyád szarul és legyen lelkiismeret furdalása, had gondolkodjon el a dolgokon. Hagyd egy kicsit szenvedni. Nem szép dolog, de az sem, amit veled tesz. 22/f :D
2015. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a mozaikcsaládoknál ez sokszor így van. Semmi egyedi vagy meglepő nincs a történetben. A te apukád hun van?
2015. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy neked ez mennyire szarul esik, hogy semmibe vesz. Lehet azért ilyen, mert apádra emlékezteted, illetve a régi életére, ami neki már nem kell. Csak ez nem ilyen egyszerű, attól még a gyereke vagy.
2015. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm... de ahhoz h beszéljek vele még össze kell szednem magam mert ugy is csak elpityergem a dolgot ... Apámat nem nagyon ismerem... elment cigiért aztán kitudja ... :D
2015. jún. 22. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!