Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Te hogy "könyörögnéd" ki azt...

Te hogy "könyörögnéd" ki azt a szüleidtől amire vágysz?

Figyelt kérdés

2015. aug. 8. 11:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
78%

Sosem kellett kikönyörögnöm semmit.

Elmondtam, hogy mit szeretnék, megkaptam rá a pénzt és megvettem.

2015. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Sehogy. Elmennék diákmunkára, és a keresetemből megvenném. Akkor nyilván nem fognak beleszólni.

Ráadásul én gimis koromban nem hamburgert csomagoltam, vagy szórólapot osztogattam, hanem az erdészetben dolgoztam, motorfűrésszel (hivatalosan tanulóként, mert már az akkor érvényes EBSZ is tiltotta a 18 év alattiaknak önállóan a láncfűrész kezelését).

2015. aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy. Nem vagyunk túl gazdagok, főleg a 2008-as gazdasági válság miatt, gyűjtöm a pénzt, de ha nagyon sok pénz kell, simán elmennék valami diákmunkára.
2015. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Én sem könyörögtem soha semmiért. Megköszöntem amit adtak. Kivártam míg felnőtt leszek, azóta pedig megveszem magamnak.
2015. aug. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Mi az? És mi az akadálya?

Én nem könyörögtem. Tudtam, hogy mi az anyagi határok. Nem könyörögtem olyanért, amiről tudtam, hogy nem tudják megvenni, mert tudtam, hogy az nekik is csak rossz lenne. Ami meg annyira szükséges volt és volt is rá pénz, azért nem kellett könyörögni.

2015. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Én sem könyörögtem. Ha olyan dologról volt szó, amit megkaphattam akkor kértem és megkaptam. (Nagyon ritkán kérek, és csak kis dolgokat, például csoki vagy könyv) illetve ha nagyobb értékről van szó, akkor a szüleim megveszik és én ahogy tudom visszafizetem (a rajztabletemet is így kaptam, 10.000 forint, és ez még olcsónak számít)
2015. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Könyörögni nincs értelme.

Ha valami nem fér bele a keretbe, a könyörgéstől se változik ez meg.

Bizonyos kor fölött illik tudni, hogy mi az, amit lehet kérni, és mi az, amit felesleges.

2015. aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Sosem könyörögtem, nem érdekelnek a márkás/trendi cuccok.

Most különösen macerás a helyzet, egy keresetből élünk, édesapám fél éve hunyt el.

2015. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Érvekkel. Mindig én győzöm. :)
2015. aug. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szükségem
2015. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!