Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan van rám kiakadva...

Jogosan van rám kiakadva anyám, amiért nem ment rá a hetem fele hogy gondozgassam a növényeit?

Figyelt kérdés

Anyám itthagyott egy hétre, rám hagyta a kertjét, hogy tartsam életben a növényeket. Ez sikerült is, semmi nem pusztult ki a kánikula ellenére se. Tök büszke voltam magamra, nem számítottam arra amit ma kaptam...

Nagyon lecseszett, amiért nem ettem meg az összes barackot (látott 3 darabot kidobva), amiért nem szedtem le az uborkákat (fogalmam sincs mikor kéne leszedni), meg az indáit nem fűzögettem rendesen a kis dróthálóra ami oda van állítva, meg a paradicsomok is ki vannak dőlve, meg a paprika nincs leszedve (pedig arra még több figyelmet fordítottam, mert láttam hogy kezd pirosodni, gondoltam hamarosan beérik)

De hát nem is lett volna többre időm. Felkeltem délután 5 körül, kb 7-ig csináltam a házimunkát, akkor volt egy óra szabadidőm (amiben benne volt a kajálás), és ennyi. Nem volt időm kertészkedni... Meglocsoltam az összes növényt aztán kész.

Minden él és virul. Ennél többet nem volt időm csinálni, meg nem is értek hozzá, meg nem is igazán érdekel, és ezt ő is tudja, ennek ellenére rám bízta. Miért mérges rám?


2015. aug. 10. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Azert merges rad mert elfelejtette mondani, hogy le is kell szedni a zoldsegeket viszont bevallani nem tudja neked, nem is akarja, hogy igazabol o a hibas. Ehelyett inkabb benned kelt buntudatot, mintha alapbol tudnod kellene, mikor szedd le a termeseket.

Amugy ez a " Felkeltem délután 5 körül" dolog komoly? Ejjel mit csinalsz?

2015. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Honnan kellett volna tudnod, hogy mikor szedd le az ubit, ha nem emlitette elotte? Legkozelebb irjon egy listat, hogy mit hogy csinalj a felreertesek elkerulese vegett.
2015. aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Ez a pár dolog még pluszban nem lett volna sok idő, de valóban részletesen el kellett volna magyaráznia, hiszen nem a te kerted, nem értesz hozzá. Szóval a kiakadás nem jogos.
2015. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem a te hibád, egyszerűen nem mondta el neked. Lehet azt gondolta, hogy te ezeket tudod. :D


Szerintem amúgy csak nagyon aggódik a kertje miatt, szóval ha felkötötted volna a paradicsomot, akkor azzal lett volna gond, hogy hogyan néz ki és nem így kellett volna :D

2015. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Négyes, szerintem te ismered őt :DD

Az lemaradt, bocsi: Éjjel dolgoztam a múlt héten, ezért a délutáni kelés.

2015. aug. 10. 20:04
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

Azert merges rad mert elfelejtette mondani, hogy le is kell szedni a zoldsegeket viszont bevallani nem tudja neked, nem is akarja, hogy igazabol o a hibas. Ehelyett inkabb benned kelt buntudatot, mintha alapbol tudnod kellene, mikor szedd le a termeseket.

Amugy ez a " Felkeltem délután 5 körül" dolog komoly? Ejjel mit csinalsz?

2015. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 _Girl_ válasza:
100%

Nyugi minden anya ilyen... :DDD

Ugyanez a szitu nálam is nagyjából...:)



21/L

2015. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
83%
Feltételezem ha van kertetek akkor nem egy városi gyerek vagy, aki azt hiszi hogy a csirke becsomagolva születik. Te is láthattad hogy ami meg van érve azt leszedheted, mondjuk akkor azért lettél volna hibás ez a szülők többségénél így van nem tudják elismerni ha valamit jól csinálsz mert félnek hogy akkor annyival megelégszel ez kb:-5ös lett a matekdogám. -Hány százalékkal? eset.
2015. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez vígasztal, anyósomnak is a kert és a virágai a gyengéi. ha elutaznak és ott vagyunk nálunk férjemmel vigyázni a házra, naponta 2x hívogat minket és skype-on is napi több alkalommal ír, hogy locsoljunk, és mit kell leszedni. Én 35, férjem 37 éves....Úgy látszik ez egy típus, akinek ez a kertmánia a fixációja.. :) Ne vedd magadra. Valóban magára mérges amiért megszavazta a bizalmat és most rá kellett jönnie hogy rosszul tette de ez nem a te sarad. Nálam minden cserepes virág meghal 3 nap után a legnagyobb gondosság ellenére is.
2015. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ma 20:54

Panelben nőttem fel, 15 voltam mikor anya kisírta hogy költözzünk kertesbe, mert neki kell a kert... Azóta én vagyok a rossz, hogy engem ez nem érdekel :/

2015. aug. 10. 21:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!