Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez csak szexkapcsolat. Tegyem...

Ez csak szexkapcsolat. Tegyem tönkre az anyám boldogságát az őszinteséggel?

Figyelt kérdés

Anyukám most a fellegekben van, mert szerinte megtaláltam a Tökéletes Férfit, a Nagy Ő-t, stbstb. De ez nem párkapcsolat... Csak egy szexkapcsolat.

Nagyon jóban vagyunk, a legjobb ellenkező nemű barátom, de párkapcsolatban nem tudnék élni vele. Viszont szórakozni szeretünk egymással. De az anyám azt hiszi, hogy együtt vagyunk és attól tartok, hogy mindenkinek elkezdi híresztelni.

De mégis hogy mondjam ezt el neki kiborulások sorozata nélkül?


2015. aug. 19. 15:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, annyit mondj azért, hogy az esküvődet még ne szervezze.
2015. aug. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Egyszerűen mondd meg neki, hogy bármennyire is tetszik neki a pasid, te még nem vagy biztos ebben a kapcsolatban, legyen szíves nem híresztelni senkinek, hogy együtt vagytok. Nem is értem, hogy egy szexkapcsolat, hogyan derül ki a szülők számára. Remélem nem vitted át hétvégi ebédre.
2015. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

"Nem is értem, hogy egy szexkapcsolat, hogyan derül ki a szülők számára. Remélem nem vitted át hétvégi ebédre."

+1...

2015. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem. Valakivel összefutottam és pont ott volt velem a fent említett férfi. És kétségbeesetten úgy mutattam be, mint a páromat... Anya pedig megtudta.
2015. aug. 19. 16:11
 5/17 anonim ***** válasza:
7%
Az anyád boldogságát az teszi tönkre, hogy leánya, - a féltve, gondoskodva nevelt-, ócska, lepukkant, lotyó lett - mert a divatosan hangzó, érzések nélküli szexkapcsolat ezt jelenti. Ez már nem őszinteség kérdése - ez kiül elég hamar a szűzies arcodra és ő, szegény, magától észreveszi.
2015. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"ócska, lepukkant, lotyó lett"

Miért? Tudsz Te bármit is rólam?

De tényleg, bármit, ami a kérdésben nem szerepel...

Tudod Te, hogy miért vagyok benne ebben az egészben?

Vagy csak ítélkezni tudsz?

Undorító bunkó vagy!

2015. aug. 19. 16:20
 7/17 anonim ***** válasza:
16%

" miért vagyok benne ebben az egészben?"

miért? hát a sekélyes örömökért, pénzért, vagy másért - de egy szex kapcsolat- anélkül, hogy emberi társkapcsolat, szerelem, lelki kapcsolat lenne- egy fiatal lánynál mindenképp undorító

2015. aug. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Azért nem mindegy, hány éves vagy. Más 15 évesen vagy 25 évesen szexkapcsolatot fenntartani.

Valahol te is érzed, hogy ez nem egy ideális helyzet, ha zavarba jöttél egy ismerős előtt. Amúgy pedig a párkapcsolatok is gyakran szétmennek, gondolom, ez nem egy régi viszony, nem biztos, hogy bele kell menned a részletekbe. Elég, ha annyit mondasz, hogy még nagyon az elején vagytok, ki tudja, mi sül ki az egészből, ne képzeljen bele többet, mint ami van. Előbb-utóbb csak megtalálod a párod (vagy a barátod az övét), és vége lesz.

Azt nem egészen értem, miért zavar, ha anyád "híreszteli", hogy fiúd van...

2015. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Oké. Majd ha véleményt kérek a kapcsolataimról, feltétlen neked írok! :)

Addig pedig takarodj a kérdésemtől.



19 éves vagyok.

Nem zavarba jöttem, csak az ismerős egy olyan ember volt, akivel elég közeli volt a kapcsolatunk, együtt is voltunk, csak nagyon csúnyán dobott, mert nem feküdtem le vele. Így muszáj volt úgy bemutatnom, mintha a barátom lenne.

Azért baj, mert ha híreszteli, mások is megakarják ismerni.

2015. aug. 19. 16:35
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki hogy pont ma szakítottál vele. ennyi.
2015. aug. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!