Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerkntetek hogyan mondjam el...

Szerkntetek hogyan mondjam el anyanak hogy megjott a menstruafiom? :-/

Figyelt kérdés
Menzesz

2015. aug. 28. 07:53
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
igy: Anya, képzeld, megjött a menstruáfióm.
2015. aug. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocsi *menstruaciom
2015. aug. 28. 07:56
 3/14 A kérdező kommentje:
Ezt akartam a kerdesbe irni
2015. aug. 28. 07:56
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy az egyes írja. Nincs ezzel semmi gond.
2015. aug. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki nyugodtan :) Én a wc-ről ordibáltam neki hogy megjött :D úgy hogy a te csak lazán :D
2015. aug. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Vagy így:

-Na, most már nekem is vehetsz szárnyast anya:D

De arra számíts, hogy kiselőadást tart majd a szervezetet működéséről és arról, hogy kell berakni a betétet és még lehet, hogy egy kis szexuális felvilágosítással is megtoldja. De szerintem jó dolog, ha elbeszélgettek erről.

Ne kezeld úgy, mintha ciki lenne, sőt, érdemes megismerned a tested...sok tini itt írja ki a kérdéseit, mert nem értik, hogy működik a szervezetük. Ebből aztán életre szóló döntéseket kell hozniuk.

2015. aug. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6%
Anya piros a bugyim.De számíthatsz rá, hogy mostantól fogva nagyobb odafigyelésben lesz részed, hogy megjött-e a mensid.Esetleg terhességi texteket kell csinálnod majd.Ne legyél ezért felháborodva.Anyud aggódni fog mostantól érted jobban.Vetess vele tampont , betétet, hasfájásra gyógyszert és kérdezd őt ki, hogy mi a teendő ilyenkor.
2015. aug. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó, te sem nő vagy, tampont egy kislánynak? Margit, normális?
2015. aug. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire rossz a kapcsolatod anyuddal, hogy ezt sem mered neki megmondani?

Az utolsó is hatalmas baromságokat ír. Miért kéne jobban figyelni a lányra? mert menstruál? Miért kéne terhességi teszteket használnia?

Az én lányom amikor első alkalommal jött meg, nyugodtan szólhatott, nem lett belőle botrány vagy bármi, hiszen ez az élet rendje.

Rögtön segítettem neki, és elmagyaráztam neki, hogy mi megy végbe a testében, mire kell ezentúl számolnia. (minden hónapban megjön, esetleg mellkeményedés, fájdalom stb) Elmondtam amit tudni kell. Majd még aznap elmentünk, és vettünk pár betétet, bugyikat (mert a tanga nem a legjobb megoldás ilyenkor) Megnyugtattam, hogy ne aggódjon ha éjszaka átázik, és a lepedő olyan lesz. Nem gond, Ki lehet mosni.

Ellenőrizni, meg terhességi teszteket nem csináltatok vele, mert bízom benne , és tudom, hogy nem csinál hülyeséget. Ha eljön az ideje, úgyis segítséget kér akkor is ha nemi életet akar élni, ami szintén az élet rendje.

2015. aug. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem ezeket a kérdéseket, szerintem az lenne a normális, hogy egy lánynak lenne olyan jó kapcsolata az anyjával, hogy erről tudjanak beszélni. Nekem táborban jött meg először, és még telefonba is megmondtam neki, nem szorongtam, vagy ilyesmi. Te is nyugodtan mondd meg neki, hogy Anya, képzeld, megjött. Ennyi, nem kell erre ráparázni. :)
2015. aug. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!