Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most mit csináljak? Kidobtak...

Most mit csináljak? Kidobtak otthonról, mert idősebb a pasi.

Figyelt kérdés

Gondolom sejtitek, hogy nem egy-két évvel...

17 éves vagyok a párom/pasim/barátom/hívjuk ahogy akarjuk, pedig 28. Lendüljünk túl a dolgon, hogy kihasznál, átver, csak meg akar fektetni, volt négy hónapom felmérni a helyzetet, nincs így. Igen, négy hónapja vagyunk együtt, már a találkozásunk is olyan volt, hogy azonnal tudtam, mi összetartozunk. (nyáltenger, közhely, bocsi, de tényleg így van) Baromi jól elvagyunk, teljesen önmagam és boldog vagyok vele. Viszont -lehet hogy hiba volt, de- a szüleim elől elhallgattam ezt az egészet, csak a nagymamámnak mondtam el a családból. (akinek mindent elmondok, ő a legfőbb bizalmasom :D) Egyszerűen nem találtam rá alkalmat, és módot, hogy ezt beadagoljam nekik, mert borítékolva lett volna a reakciójuk.

Viszont történt a hétvégén, hogy az egyik """barátnőmmel""" csúnyán összevesztem, ő pedig ezt úgy "bosszulta" meg, hogy elment édesanyám munkahelyére tegnap, és az orra alá dugta az Instagram profilomat. Ja, azon van "pár" kép a barátomról/barátommal, stb. Ezen kívül pedig kitálalt mindenről, a megismerkedésünkről, a barátom egész lényéről, sőt még az első szexről is. (ez a lány volt 3 éves korom óta a legjobb barátnőm, így neki mindig mindent elmondtam, amúgy kedves lány..)

Nem kell mondanom, hazaért anya és kiborult a bili. Nem kezdem el sorolni a szitkozódásokat, elég annyi, hogy kb 30 perc hajleüvöltés után édesapám kirángatta a bőröndömet, beledobálta a ruhásszekrényem tartalmát, majd az egészet kivágta az ajtó elé, azzal az ultimátummal, hogy "Majd ha elfelejtem azt a tetvet (a barátomat, édesapám szavaival élve), akkor hazajöhetek. Egyszóval kidobtak.

NEM fogok szakítani, ennél többet jelent a kapcsolatom, viszont ez így nem állapot. Mit tehetnék, hogy elfogadják/megértsék/eltűrjék, akármi, csak ne legyen ez?


2015. aug. 31. 00:54
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
26%
Várd meg míg ő is kidob.
2015. aug. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Köszi, szia.
2015. aug. 31. 01:00
 3/49 anonim ***** válasza:
91%
Elmész pár napra valahová, például az említett nagymamához, utána a szüleid fognak sírva könyörögni, hogy menj haza.
2015. aug. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
25%
4 hónap semmi. Ő is kidob.
2015. aug. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
A mamámnál vagyok, de a szüleim elég határozottnak tűntek..
2015. aug. 31. 01:04
 6/49 anonim válasza:
78%
Szerintem meg kéne beszélni a szüleiddel ezt a dolgot.Azt ajánlom, mond el nekik a teljes igazságot, mert eddig csak a barátnőd történetét ismerik ( csak mellékesen: aki ilyet tesz szerintem nem legjobb barátnő, maximum haver), később ha a szüleid viszonylag megbékéltek a helyzettel bemutathadnát a barátodat nekik.
2015. aug. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
76%

Az a gond hogy téged itt senki nem ismer, nem mondhatom hogy a szüleidnek igaza van, mert nem tudom milyen nevelést kaptál. Szavaidból ítélve értelmes lány vagy, viszont nem szerencsés dolog a szigorú szülők mellé ennyivel idősebb csávót tartani, és valószínűleg ezt te is tudtad, ezért nem mondtad el. Az állítólagos barátnőcskéd egy utolsó féreg, és nem is értem mi ez mostanában a lányok körében hogy ha már valami nem tetszik a másikon, vagy nem látjuk benne a hasznot akkor tegyük tönkre az életét is, valahogy fiúknál ez nincsen.. mindegy is. Visszatérve a témához. Egy megoldás lehet ha hallgatsz a szüleidre és szakítasz a barátoddal, viszont ettől te nem leszel boldog. Második megoldás lehet az, hogy a barátoddal közösen odamentek a szüleidhez, és szépen bemutatod nekik, a pasid elmondja mik a szándékai, és hogy nagyon fog rád vigyázni, ettől a szüleid lelke megnyugszik és haza mehetsz TALÁN!, a harmadik megoldás, hogy hagyod a szüleidet kicsit főni a saját levükben, és majd ha hiányzol nekik visszahívnak. Személy szerint a 2. megoldást javasolnám, mivel ezzel megoldhatod a problémát, és bizonyíthatod a szüleidnek hogy elég érett vagy a pasidhoz, és komolyan gondolod vele. Ha a szüleidbe nem szorult annyi jó érzés hogy bízzanak a lányukban és a döntéseiben, akkor cs*szheted az egészet sajnos :S

18/f remélem tudtam segíteni.

2015. aug. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
38%

Nézd, ha szerinted a majdnem 30 éves férfi barátod is komolyan gondolja akkor mi a gond? Nyilván közel 30 évesen nem a mamája szoknyája mellett él, dolgozik. Költözz hozzá, végül is neki köszönheted, hogy kidobtak. Nagy a szerelem akkor az összeköltözés tökéletes lesz számotokra. Te biztos vagy a kapcsolatotokban. Akkor nyilván a barátod örömmel fog eltartani amíg suliba jársz.

De ne várd hogy a szüleid elfogadják, hogy majdnem dupla annyi idős pasassal kavarsz.

2015. aug. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
62%
#8 hát MAJDNEM dupla annyi :D nem kötöszködni akarok de a csávó 28 a lány 17, na most 17-nek a duplája felém 34, 28-hoz hogy 34 legyen még kell 6.. 6 év azért nem kevés idő :)
2015. aug. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
79%

Én annyira nem tartom gáznak. 19 voltam, mikor 29 évessel jöttem össze. Most 26 vagyok, már a felesége, van házunk, jó életünk, tök tudja. Állati jó a kapcsolatunk és házasságunk, nagyon jól összepasszolunk, és előnyei hátrányai is vannak ennek a tíz évnek. De nem cserélném le.


Mondjuk én 16 évesen egy 36 évessel is összejöttem, szóval hát ahhoz képest... ez semmi. Amúgy érdekes, engem akkor csak fenyegettek a kidobással, holott valóban az lett volna a legjobb, igaz, hogy nagyon lealáznak vele, és szar lett volna hazakullogni, meg tuti összetörik a szívem, hogy milyen is a lovagom, de kénytelen lettem volna belátni, hogy a hapinak befogadni esze ágában sem lett volna, és tényleg nem ugyanazt gondoljuk a kapcsolatunkról. :) Mennyi mindent látok már át így felnőttként, hogy még a szüleimmel se akart találkozni valami semleges nyilvános helyen, hogy megnyugtassa őket, vagy valami. Az meg, hogy befogadjon... áh.. Akkor valahogy elhessegettem ezt, meg kimagyaráztam, de ha szüleim kiprovokálják, hogy bőrönddel álljak az ajtaja előtt és elküldjön, hogy nem is így gonodlta, az rövidre zárta volna az egészet, pofára estem volna és nem lett volna mit védeni, így meg hadakoztunk hónapokig anyámékkal, meg hazudoztam mint az állat mert meg voltam róla győződve, hogy szent az a kapcsolat és majd belátja mindenki és minden csodás köztünk.


Azért mondjuk sokat mondó, hogy neked is a mamádnál kell tanyázni, holott a hapsi miatt vágtak ki, de ő sem vállalja a felelősséget.

2015. aug. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!