Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyja mért nem állítja le...

Az anyja mért nem állítja le az eszelős fiát? És én mit tehetnék, ha a szép szó nem segít?

Figyelt kérdés
A nővérem és én is egészségügyben dolgozunk, a fia (16 éves) gyakran bent van a munkahelyén. Őt ezen kívül nem nagyon szoktam látni, de épp elég néznem, mit művel mostanában, mikor ott van. Nem túl rég kapott egy hangosbemondót ajándékba. Csak egy játék, nincs túl nagy hangereje, csak egy kicsit hangosít. Azzal szórakozik, hogy odaáll a bejárathoz, és mikor kövér ember jön be, belebeszél, hogy "Figyelem! Súlyos eset érkezik!" meg egyéb ostobaságokat. Vele van gyakran a barátnője is ilyenkor, azt szórakoztatja ezekkel a "viccekkel". Múlt héten adtam neki egy pofont, a hangosbemondóját meg összetörtem, ő szaladt árulkodni a nővéremhez, azóta nem vagyunk túl jóban. Az unokaöcsémet eddig se nagyon szerettem és ez kölcsönös. A nővéremmel sem volt jó szinte soha a kapcsolatom, de mivel egy helyen dolgozunk, el kell ásnunk a csatabárdot, de az unokaöcsém "látogatásai" és hülyeségei miatt nemcsak a nővérem, hanem az én munkahelyem is veszélyben van, csak őt ez nem érdekli, szerinte azt csinál az a gyerek, amit akar. Az a gyerek egy önző, elkényeztetett kölyök, de sajnos nincs jogom beleszólni a neveltetésébe, ebben sajnos a testvéremnek igaza van.

2015. szept. 7. 21:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Nincs valami szellemi fogyatékossága a gyereknek? Mert az elmondottak alapján eléggé úgy tűnik.
2015. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem, nincs. Jól tanul, csak bunkó és hülyén viselkedik.
2015. szept. 7. 21:32
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Jol tetted , h pofon vagtad. De a fonokseg h engedheti h ott legyen?
2015. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
23%

Bocsi, de ennek mi köze a kérdéshez?:D

Mármint értem én, hogy dühös vagy a magyar egészségügyre, ráadásul indokoltan, csak szerintem nem pont ennél a kérdésnél kellett volna ezt leírnod.

Egyébként szerintem, hogy a kérdésre is reagáljak, teljesen jól tetted, nem vagy köteles elviselni egy ilyen embert a munkahelyeden

2015. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
3-as, fogalmam sincs miről beszélsz. Egyedül abban van igazad, hogy kevés a fizetés. A kórházak karbantartására nem az ott dolgozó emberek miatt nem jut pénz, hanem mert valószínűleg az állam nem fordít rá eleget. Az, hogy ki hogy bánik az emberekkel a dolgozók közül, az emberfüggő. Te szégyelld magad emiatt a hangnem miatt, főleg azért, mert mi például nem olyan munkakörben vagyunk, hogy az emberekkel foglalkozzunk. Az, hogy te ilyet írsz az nem több puszta kötekedésnél.
2015. szept. 7. 21:47
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
gondolom tobben jelentettuk a hármast...hála az égnek torolték is..
2015. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Most ez a valosag, vagy almodok? Ilyen letezik? 16 evesen valaki ekkora gyoker?
2015. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
És hogy engedhetik a noverednek, hogy bevigye a Fiat, ha így viselkedik?
2015. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
6%
Törölték,mert az igazság fájt ugyebár.Mikor valaki igazat mond,az mindig port kavar,egyébként langyos vízben csevegnétek.
2015. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
10., milyen igazság? Hülyeségeket beszélsz, járj utána jobban a dolgoknak!
2015. szept. 7. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!