Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudnátok ajánlani jó ügyvédet...

Tudnátok ajánlani jó ügyvédet gyámhivatali eljáráshoz/ügyintézéshez Budapesten?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!

39 éves elvált apuka vagyok, 7 éves a kislányom.

Exem a válás óta ellenséges velem, és amiben csak tudja akadályozza a kapcsolattartásomat a gyermekkel. Bírósági végzés szerint van láthatási jogom.

Jelenleg külföldön élek. Kéthavonta hazautazom hétvégére, hogy a gyermekkel legyek pár napot.

De exem legújabb zsarolása felém, hogy mostantól nem engedi hogy beszéljek a gyermekemmel és a következő láthatást már nem fogja nekem engedélyezni.

Kerestem az illetékes gyámhivatalt, hogy segítsenek, de nem voltak túl segítőkészek. Kb azzal küldtek el, hogy vannak ennél sokkal problémásabb esetek is, és hogy próbáljak magam egyezkedni az anyukával.

De ez sajnos nem megy. Ezért most ügyvédi segítséggel szeretnék elmenni a gyámhivatalhoz kapcsolattartási jogom érvényesítése végett.

Aki hasonló helyzetben volt már tudna ajánlani egy jó ügyvédet Budapesten?

Elöre is köszönöm



2015. szept. 19. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt nem akarok neveket írni,de menj fel a jogifórum.hu-ra. Ott a fórumba tájékozódj.
2015. szept. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
2015. szept. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ügyvédi kamara oldalán van ügyvédkereső, amivel tudsz családjogi ügyekre szakosodott ügyvédek között keresni.
2015. szept. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!