Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, hogyan _reagáltatok_,...

Szülők, hogyan _reagáltatok_, amikor a "18 évesnél idősebb" lányotok egy tőle jóval (minimum 12-13 év) idősebb férfit vitt haza?

Figyelt kérdés

A 18 éves azért van idézőjelben, mert természetesen egy érett, felnőttként viselkedni tudó 17 éves lány szüleinek tapasztalata is érdekel.


Szintén természetes, hogy mindketten komoly kapcsolatként tekintenek a szerelmükre.


És igen, tudom, hogy van sok ilyen kérdés, de ott az a kérdés, hogy ki hogyan reagálna. Én is érdekesnek tartom, hogy mit gondol a témáról egy 16 éves diák, vagy egy 1,5 éves anyja, de jelenleg nem ez érdekel, hanem saját tapasztalat.


2015. szept. 29. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Hány éves a lány?


Csak mert a nővérem 34 a pasija 25 volt és apuék tök normálisan fogadták,bár hozzátenném,hogy a srác doki és nem egy ecsethajú,tetkós,bulizós lúzer. 2 éve járnak.

2015. szept. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Hát kezdésnek "ferde "szemmel nézném az egészet, mert egy 18 éves lány,még majdnem gyerek.

Ha 20-23 lenne a lány,az kicsit más lenne,pár év is sokat számít ilyenkor tapasztalat terén.

Semmiképpen nem mennék neki a férfinak egyből, de lennének fenntartásaim.

Semmi értelme nem lenne balhézni rögtön, csak a lányom idegenedne el tőlem.

Inkább maradnék a lányom bizalmasa,ha bármi történik, tudjak segíteni, képben legyek.

Mégis mit akarhat egy 30 éves pali, egy 18 éves lánytól?

Működhet akár egy ilyen kapcsolat hosszútávon, de nem ez a jellemző.

2015. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 piriiiii ***** válasza:
33%

Én 18 vagyok (nem sokára 19), a barátom, vagyis a személy, aki talán nem sokára a barátom lesz, 27 éves, ráadásul 200 km-rel arrébb él. Az én szüleim nagyon könnyedén fogadták a dolgot, bár a hétvégi felutazgatásaim néha nem tetszik nekik, bár megjegyzem, a saját pénzemen megyek.

Viszont a dolog így nem teljes, mert én még nem mutattam be (nem régóta tart a "dolog", pár hete), de az én szüleim ezzel is türelmesek. Tartanak annyira épeszűnek, hogy érzékeljem, mi a jó nekem.

2015. szept. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
A férjemnek volt előttem egy barátnője, a lány lehetett kb 16 ő meg 26. Pluszba még a csaj apja elég gazdag is volt. Ehhez képest egy egész komoly kapcsolat lett belőle (szűk egy évig tartott talán). Nem teljesen tisztázott hogy a lány végül miért szakított vele, de valószínűleg szülői nyomásra.
2015. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Nekem egyelőre csak a "17 éves lány" szemszögéből van tapasztalatom, a párom akkor volt 30, mikor összejöttünk. Anyám őrjöngött, "megtiltotta" hogy találkozzak vele, elkobozta a telefonomat, mikor már nagykorú voltam, de még otthon laktam, akkor is ki kellett kérnie a páromnak, este 8-ra otthon kellett lennem. Annak ellenére, hogy betartottuk a szabályokat anyám állította, hogy biztos csak szexelni akar velem a párom, és azért kellek neki.

(nem lett igaza, azóta már házasok vagyunk, gyerekeink vannak)

2015. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Exem anyukáa az elmondás alapján nagyon rosszul reagált. Veszekedések voltak belőle. Aztán a találkozásnál semmi ilyet nem mutatott, és az 5év alatt se, sőt! Kimondottan nagyon jól jöttünk ki. Aztán szakítás után (nem én szakítottam, ő volt iszonyatosan féltékeny) Mindennek elmondott, kivéve rendes embernek. A lány egyébként kimondottan értelmes,okos lány volt. Összejövetelnél 18/35 volt a korunk
2015. szept. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a 12-13 ev meg belefer. Azert mondom ezt, m szuleim kozott is 11 ev korkulonbseg van, es 33 eve egyutt vannak. Mivel ebben nottem fel, igy ez szamomra termeszetes. Nekem is voltak 12-13 evvel idosebb ferfiakkal kapcsolataim es teljesen normalisnak ereztem. Jo, mas kerdes, h nekem az elso ilyen akkor volt, amikor 22 eves voltam, es a legnagyobb korkulonbseg 13 ev volt. ennel nagyobb korkulonbseg szerintem mar problemakat okoz a legtobb esetben hosszutavon a generacios elterbol fakado mentalitasbeli kulonbsegek miatt...
2015. szept. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8%
Akik az ismerettségi körömben ilyen káros, apakomplexusos kapcsoltba kezdtek, azoknak a szülei egyébként sem törődtek velük, szóval nem érdeklete őket a dolog. 20-23 éves korukra a lányoknak is benőtt a fejük lágya, és rájöttek, hogy nem normális az ilyen kapcsolat.
2015. szept. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!