Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá anyut h kivegye...

Hogy vegyem rá anyut h kivegyen az ebédlőből? 13L

Figyelt kérdés
Februárig ingyenes a kaja nekem a suliba.De egy baj van.Az ebédlősek enyhén szólva hü!√ék.Nem nézek le senkit amúgy de akkor is elviselhetetlenek.Mindenki beszólogat nekem hogy nagy orrom van meg ilyenek,mindenki előz mindenkit,tolakodás és lögdösődés,dobálják egymásnak a poharat.Tanári felügyelet alatt!Ezt mondtam de csak annyit mondott átgondolja és nem lett belőle semmi.Szóval kéne egy indok ami miatt ki fog venni a menzáról.Mondjuk valami ami két három héten belül hatásos..13L
2015. okt. 3. 14:55
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
95%

Miert csak februarig ingyenes?


Es miert akarjak a szüleid ezek utan is, hogy menzán egyel?

2015. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Mert nem tud anyu se minden nap főzni se mama."és a fejlődő szervezetnek kel a főtt étel".meg február után is lehet hogy ingyenes csak nem bisztos..
2015. okt. 3. 15:07
 3/38 anonim ***** válasza:
85%

A korosztályod nevelésével elég nagy a baj. Az ingyenes étkeztetés meg azok pénzéből megy akik rendesen dolgoznak. Ti nektek megbecsülni kéne hogy ingyen meleg ételt kaptok! Nem rinyálni meg dobálni. Gondolom szüleid azért választották ezt mert így nekik is kevesebb a gond a főzéssel és mindennel.

A megfutamodás nem megoldás, kivesz és mi akkor mi van? Az életben lehet fognak csúfolni még és akkor is csak felállsz és otthagysz mindenkit? Nem fogok indokot mondani, ha ez a problémád akkor mond ezt a szüleidnek! És mivel édesanyád dönt mindenről (18 éves korodig) így majd mérlegeli a helyzetet.

2015. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
69%
Örülj hogy van mit enned. Ha nem írod 13 vagy még azt hiszem ez az óvoda.
2015. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
90%

Megértelek. Én csak felnőttként lettem szegény, de saját bőrömön tapasztaltam, hogy ebből mennyi kellemetlen/nehéz/megalázó helyzet adódik.

(Gazdagok gyerekkoromban sem voltunk, csak nem voltunk kimondottan szegények.)


De gondold meg, hogyha az ingyen ebédet nem kapnád, szüleidnek még nehezebb lenne az anyagi gondokat megoldani.

2015. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
66%

Én közöltem anyuékkal, hogy totálisan fölösleges menzára járni, mert nem szeretem ott a kaját, és pénz és kajapazarlás az egész. Ezt belátták, és onnantól nem jártam menzára (ekkor voltam általános másodikos).


Este vacsoráztam, napközben ettem szendvicset, illetve viszonylag hamar megtanultam a kedvenc kajáimat megfőzni.


Aztán azért szép nagyra megnőttem :)

2015. okt. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
1%

3-asnak!


"Az ingyenes étkeztetés meg azok pénzéből megy akik rendesen dolgoznak."


Felhívnám rá a figyelmedet, hogy Magyarországon a rendesen dolgozó emberek többsége is szegény.

Az a felfogás, hogy Aki szegény, az biztosan munkakerülő;

csak egy demagógia, amivel a gazdagok magukat igazolják.


5-ös

2015. okt. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
95%
Múltkor még a 4 millió éhező, szegény magyar volt a sláger a médiában. ,, Minden gyerek lakjon jól" és hasonlók. Most meg már a túl egészséges kajával van tele a sajtó, te meg a lökdösődére panaszkodsz... Ki érti ezt?!
2015. okt. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
61%

En a havi keretbe beleférne, hogy ne a menzán kajalj?


Nálunk van arra lehetőség, hogy menüt hozzunk el étteremből, ami kb 1000 Ft ( leves+ főétel)


De nem tudom erre van-e lehetosegetek :/

2015. okt. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
59%
Örülj, hogy főtt ételt ehetsz. Most azon akadsz ki, hogy csúfolnak? Szrd le őket. Mi lesz veled később a nagybetűs életben?
2015. okt. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!