Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A tavaszt az USA-ban töltöm,...

A tavaszt az USA-ban töltöm, anyával mit kezdjek? Van bármi, amivel megértethetném vele, hogy ez nem örökre szól?

Figyelt kérdés

Igen, tény, hogy ez lesz a legnagyobb idő és távolság, amit távol töltök tőle. Mert voltam már az Állomokban, meg más távoli helyeken is, de nem többet pár hétnél.

Elmondtam Neki és teljesen "megőrült". Azzal jön, hogy biztos történni fog velem valami és majd nem lehet ott velem, bármi gond lesz, nem fog róla tudni.

Aztán eszébe jutott a nagynéném, hogy Ő is fiatalon ment ki, szintén csak egy utazásra és szerelmes lett, ott lett családja és azóta ott él.

Összefoglalva, attól fél, hogy elveszít.

Mit tehetnék az ellen, hogy ne érezze ezt?



2015. nov. 7. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?


Egyébként nem kell tenned semmit, majd feldolgozza. Egy anyának nehéz kirepülni látni a gyerekét, de amíg nem próbál meg visszafogni, addig nincs gond, ez természetes.

2015. nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, mikor utazom, már 19 leszek.
2015. nov. 7. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha latja az oda-vissza repulojegyed, majd elhiszi.
2015. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mikor fejezed be az álmodozást és kezdesz el élni
2015. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!