Mi lehet a baj? 12/f

Figyelt kérdés
Jók a jegyeim 4 es átlag az év elején mindig nehezen indulok be de utána már megy. de a szüleim mindent a számítógépre fognak. Rossz a jegyem?SZÁMÍTÓGÉP. Nem veszek kabátot ha hideg van? "Teljesen a számítógépben élsz és nem vagy önálló. Nem eszek?(nagyon rossz evő vagyok) "Máris sietnék gépezni".miért nem csinálhatom azt amit szeretek? Falun lakunk a szüleim is itt nőttek fel. válaszokat előre köszi

2015. nov. 24. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Hány órát szoktál gépezni?
2015. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
26%
Hát figyelj! Van egy öcsém, aki szintén függő! De ez most tökmindegy! Van egy tanácsom számodra! Ne gépezz ennyit! Több időt tölts el friss levegőn, tanulj, sportolj! Fiatal vagy még! Hát örülj!😉💕
2015. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat amúgy nem sokat 2 órát kb mert 3 kor jövök haza busszal és kb 6-7 ig tanulok am karatézok de azt is csak kedden (eredetileg 2 lenne)
2015. nov. 24. 19:52
 4/15 A kérdező kommentje:
2 tantárgyból vok rossz fizika és orodalom
2015. nov. 24. 19:54
 5/15 gömbicica ***** válasza:
35%

ez a gépezés a mai kor rákfenéje!!!


lehet használni nem ördögtől való, csak az a baj, hogy manapság itt élnek az emberek. ebbe a gépi világba.


használd az internetet tanulásra informálódásra.


számitógépes játékokat felejtsd el.


nagyon rabul ejt, a társas kapcsolatokat tönkreteszi rá lehet szoknik, és később a felnőtt kapcsolatod is kárát láthatja.


én egyetértek a szüleiddel ne haragudj :(


nagyon rabja tud lenni az ember. olya mint a kábitószer!!! tényleg!

2015. nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is azt hittem hogy "Dögölj meg eggyel kevesebb hülye lesz a földön" mert kaptam már ilyen választ
2015. nov. 24. 20:04
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez csak a szüleid kifogása, kell valami amire rá tudják fogni az ő szerintük nem annyira rózsás dolgaidat. Azzal pedig hogy felejtsd el a számítógépes játékokat egyáltalán nem értek egyek. Ha mértékkel és saját korosztályodnak megfelelő dolgokkal játsz. Nem hiába rakják oda a karikát bár szerintem nem attól lesznek erőszakosak a gyerekek hogy olyanbal játszanak, hanem hogy megtiltják nékik. A 18+ karika szerintem csak akkor indokolt ha szex.uális dolgok (kur. Va sz. Esz műf. as stb.)vannak benne.
2015. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Kedves 56%os mégis mi bajod a pc játékokkal? Akkor ennyi erővel a társasjáték is rossz, gonosz 😆. Kérdező, napi 2-3 órával semmi gond :) Elvégre a rosszabb tanulók is szórakozhatnak, nem? :)
2015. nov. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mostanába 2 játék köt le nagyon a gta san andreas ami sztem nem nagyon durva meg a minecraft
2015. nov. 25. 07:07
 10/15 anonim válasza:
57%

A számítógépes játékok nagyon intenzív élményt jelentenek még egy nagyvárosban élőnek is, neked falun valószínűleg fokozottan, ahol nem ér ennyi inger. Szüleidet valószínűleg ugyanígy hibáztatták a saját szüleik, csak a számítógép helyett az éppen akkor aktuális dologgal, amit tudat alatt megismételnek veled. Tedd fel a kérdést, hogy ők mennyire életképesek? Tudnak utat mutatni az életben? Olyanok akik inkább tetteikkel igyekeznek példát mutatni, vagy csak papolni tudnak arról, hogy mit kellene tenni?

Ők nem töltenek ugyanennyi időt haszontalan tévézéssel?

Ettől függően kell komolyan venni a véleményüket.


Állítsd össze, hogy mit akarsz elérni az életben (hova akarsz menni továbbtanulni/dolgozni, milyen külsőt akarsz, milyen barátokat/barátnőt akarsz) és, hogy ezen céljaid eléréséhez mennyi időt/energiát akarsz beletenni. Értsd: Ha egész életedben gépezni akarsz, és van aki életed végéig eltart, nem zavar, hogy az egész napos ülés és elhízás miatt feltehetőleg fiatalon halsz meg, akkor még ennél jóval többet is gépezhetsz.

Vagy soha többet nem nézel a számítógépre, és akkor lehet, hogy depressziósan, boldogtalanul öngyilkos leszel, mert hiányzik valami az életedből ami sokat adhatna neked.

Te döntsd el mennyire fontos a számítógép neked, és mennyi időt vesz el a többi célodtól az életben.


Saját tapasztalat alapján az embereket nem zavarja, ha számítógép nem "A HOBBID", csak egy hobbik/dolgok közül amiket csinálsz.

2015. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!