Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan beszélhetném meg a...

Hogyan beszélhetném meg a szüleimmel?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és 9 hónapja vagyok együtt barátommal, ő 19 éves, jó családból származik és mennénk szünetbe bécsbe, és a testvérével és neki az élettársával, viszont az én szüleim nem akarnak elengedni.

eddig nem is engedték hogy náluk aludjak,szigorúak a szüleim, tudom hogy én sem vagyok könnyű eset,de ezek miatt vagyok ilyen.hogy tiltják a dolgokat, miközben másokat már jóval hamarabb elengednek akárhová.

tudják hogy érettebb vagyok, és értelmes lány,mert tényleg semmi gond nincs velem,de nem értem miért nem látják be hogy ezzel nem oldanak meg semmit és hogy ezzel csak rontanak a helyzeten...valamiért ők még a régi világban maradtak úgy érzem,és nem tudom mit tehetnék,már a jegy is le van foglalva stb..


2015. dec. 4. 23:25
 1/10 anonim válasza:
100%
Esetleg mondd meg nekik hogy megérted őket és ha neked lenne a gyereked te is féltenéd,de ha megbíznak benned akkor elengednek :33 vagy valami ilyesmit
2015. dec. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Én is félteném a kislányom, ha egy 19 éves sráccal lenne kettesben ,gondolom a srác nem csak aludni akar éjszaka :)
2015. dec. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azon már megtörtént,2. válaszló,amúgy valamelyik igen,vagyis nem erőlteti,együtt aludtunk már és nem volt semmi első alkalmaknál :)
2015. dec. 5. 00:28
 4/10 A kérdező kommentje:
az*
2015. dec. 5. 00:28
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Én is terveztem barátomnál, hogy megyünk Bécsbe. Én 19, ő 20, 2,5 éve vagyunk együtt. Viszont a szüleim lebeszéltek róla minket a menekültek miatt. Bécs is robbantgatós célpont lehet szerintük, és ezzel mi is egyetértünk. Lehet, hogy szüleid ettől féltenek, nem?

Egyébként mond nekik, hogy már szexeltetek, ne aggódják már túl. Nem 14 éves vagy...

19L

2015. dec. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Mondd a szüleidnek azt, hogy a f.asz nappal is feláll...
2015. dec. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
S mégis mennyi időre?
2015. dec. 5. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

egy 16 éves még gyerek..naná, hogy "tiltják a dolgokat"..egyébként már azért is jofejek a szuleid, mert hagyták, hogy 15 éves kislányként egy 18 évessel fetrengj..ugyhogy nem tudom miért sir a pici szád.

most oszintén ezek a mai gyerekek hány évesen akarnának szexelni és egyutt aludni? 7? 8?

2015. dec. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért lett lepontozva a teljesen normális válaszom... Szerintem csak logikus dolgokat írtam, de itt senkinek nem jó semmi.

Kérdező, ennyi idősen már nyugodtan mehetsz, nem 12 éves vagy.

2015. dec. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
3 nap 2 északára,viszont azt nem írtam le hogy nyáron 1 hetet együtt voltunk nyaralni, nővéremmel és barátjával.
2015. dec. 5. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!