Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyáéknak,...

Hogy mondjam el anyáéknak, félek? .

Figyelt kérdés
13/L vagyok.Nemrég kezdtem el színjátszóra járni,ahova jàr egy fiú akit ismertem egy szomszédomtól és kedveltem,de évente 2× láttam..azonban most hetente 2× látom és kialakult köztünk valami...13 évesek vagyunk,korai még nekünk,de boldogá tesszük egymást és nagyon szeretem a fiút...jó tanuló, a szüleim is ismerik egy kicsit,és szerintük egy jól nevelt gyerek, csak fèlek ha szólok errôl a "kis kapcsolatról" tiltakozni fognak,és nem engednek színjátszora,nem engedik h sms-ezek vele meg ilyesmik...semmi komoly kapcsolat naponta beszélünk,színjátszóról kézen fogva megyünk haza,s ha úgy van megölel/megpuszil...majd komolyabb tovább lenne,szerinte kellene szólni a szüleinknek,én meg félek hogy megtiltsák...hogy kellene el mondanom?Kérlek ne jöjetek azzal,hogy biztos csinálunk " hülyeségeket" s h " ezek a mai fiatalok" mert ez egy olyan gyerekes szerelem,aminek remélem lesz következtetése (jó kovetkeztetese) a jövõben is.Mit kellene tennem?

2015. dec. 6. 22:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%
Minek mesélnéd el?
2015. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Esküszöm elmosolyodtam rajta! Mennyire aranyos már! Nincs ebben semmi! Ha kérdezik ne titkold ha nem kérdezik nem kell mondani! Nincs ebben semmi.
2015. dec. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

Ha megbízhatónak ismernek a szüleid és a fiút is megismerik, nem hiszem, hogy nagy problémát csinálnak belőle.

13 évesen már biztosan ők is érdeklődtek a másik nem iránt. Teljesen normális. Nyugtasd meg őket, hogy nem akartok semmi komolyat csinálni. Mutasd be otthon a fiút. És persze tényleg tartsátok egy jó ideig a kézenfogva sétálós-csókolózós szinten a dolgot.

2015. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Jobb ha tőled tudja meg mint mástól
2015. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! #1 azért kellene elmondani,mert ha mástól tudják meg akkor mind ketten bajban leszünk és a jövõben nem lesz semmi ebbõl már barátság sem...élõ pèlda az unokatestvérem...õk se mondták el mikor 14 évesek voltak és mástól tudták meg a szülök..mára már idegenk egymásnak,nem akarok így járni én is
2015. dec. 6. 22:27
 6/24 anonim ***** válasza:
32%
Feküdj le aludni. Holnap suli...
2015. dec. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%

Nyugodtan mond el.


Esetleg ne vágd rögtön bele, hanem "vezesd ra" őket.

Pl.: mondod, hogy mily helyes XY es neked mennyire tetszik.

Aztán hozd fel a * milyen jo lenne megpuszilni/megöletni/megfogni a kezet Neki* témát.

Es közben kérdezd meg, hogy mit szólnának, ha tevyleg megtörténne.

Ebből talán rájönnek, hogy mit akarsz

2015. dec. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%

jaj, olyan cuki vagy

mondd el nyugodtan a szüleidnek, nem lesz ebből semmi gond :) jobb minél hamarabb túlesni rajta

2015. dec. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%

Jaaaj ez nagyon édes! :)

Én is azt csinálnám,hogy felhoznám a témát,puhatolóznék hogy mit gondolnak róla.Elkezdeném,hogy van egy srác aki tetszik....Ha meg egyből idegesek lennének és kiakadnának,nem mondanám el.

2015. dec. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem, mi gondjuk lehetne ezzel, főleg ahhoz képest, hogy a mai 13 évesek sokszor miket művelnek már... Ez olyan aranyos, és annyira jó, hogy vannak még ilyen kistinik!

Én büszke lennék, és örülnék.

De az is igaz, hogy nagyon fura szülőkről hallani manapság, szóval senki sem tudhatja, hogy a te szüleid hogyan reagálnának. :(

2015. dec. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!