Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Állandóan az apám akarja...

Állandóan az apám akarja megmondani, hogy mit csináljak. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom,azóta nálunk mindig minden úgy van,ahogy azt ő mondja.Emiatt sokszor összeveszek vele.Mindig az apám akarja megmondani,hogy mit csináljak és mit ne.És ha nekem ez nem tetszik akkor elkezd kiabálni,hogy ő aztán k...va jól tudja.Mit tegyek?
2015. dec. 15. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
lenyeges kerdes, hogy hany eves vagy.
2015. dec. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem lényeges kérdés. Egy gyerek nem kutya meg robot és világéletükben így volt, ha 8 éves a gyerek ha 15 akkor se ordibáljon.
2015. dec. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

1. A fogalmazásmódjából, meg a tényekből ítélve 14-17 éves.


2. Az ember legtöbbször nem valós dolgok miatt száll vitába, hanem hogy elfogadtassa magát. Figyelj rá, kérd ki a véleményét, érezze, hogy fontos vagy neki. Ettől függetlenül, csináld a saját belátásod szerint azokat a dolgokat, amik őt nem érintik. Ami őt is érinti, abban kössetek kompromisszumot.

2015. dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mitudom en, kerdezd meg apadat! :P
2015. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Konkrét példák? Mert nagyon nem mindegy, hogy az a galád szemét apád olyan abszurd dolgokban parancsolgat minthogy este mikor érj haza, és takarítsd ki a szobád vagy olyan egyetemre akar kényszeríteni amit te nem akarsz.
2015. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

15 éves és fiú vagyok.

Ma pl. azon vesztem össze vele,hogy nem engedte meg,hogy biciklivel menjek iskolába.

2015. dec. 15. 15:58
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Talán félt, nem? Gondolom a többi téma a tanulás, haverokkal lógás, csajozás lehet. Van némi tapasztalata és szeretné, ha a jövőd is fontos lenne.

Elég vacak az idő a bringához, és az autósoknak is hosszabb a fékút. Elütnek, összekanalaz a mentő jó esetben, téged meg etethet apád 80 évig kiskanállal. Gondolom.

Esetleg megpróbálhatnád meghallgatni az érveit és egyezségre jutni vele?

2015. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!