Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A barátnőm anyukáját, hogy...

A barátnőm anyukáját, hogy győzhetnénk meg hogy legyen műkörme vagy legalább egy gél lakkja?

Figyelt kérdés

17 éves a barátnőm. Januárban lesz a szalagavatónk és akkorra szeretne körmöt.

Az én anyum műkörmös és meg is csinálná neki, de az ő anyukája még egy sima gél lakkozást se enged neki.

Egy alkalomról lenne szó. Hogy tudnánk meggyőzni?


2015. dec. 16. 17:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
"Ilyen alkalom csak egyszer van az ember életébe.Légyszíves engedd meg édesanyám hogy igazán szépnek érezhessem magam.Puszi" :)
2015. dec. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Y7z4JuxircU

Első hozzá szóló voltam.Sok sikert:)

2015. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írja.

Ez már a másik véglet.

2015. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom úgy jött haza, hogy felrakatta.Meg sem kérdezett.
2015. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%
Lehet meg sem engedted volna neki?
2015. dec. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azt nem meri megcsinálni, hogy kész körömmel megy haza mert az anyukája visszaküldené hogy reszelje le neki aki megcsinálta.
2015. dec. 16. 17:52
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Én is műkörmös vagyok és remélem, hogy nem egy L-es méretű karvalykörmöt akar építtetni, hanem egy szolid, pár milliméteres franciát. Sokan azt gondolják a műkörömről, hogy csak a csicsás, hosszú változat létezik, pedig ez egyáltalán nem igaz. Mutassatok pár képet az anyukának igényes műkörmökről, gel lakkokról. Ha így sem engedi, akkor marad az, hogy megnöveszti a körmét, pár hét alatt ez megoldható, gyönyörű körömlakkokat is lehet kapni, vagy a műkörmöstől kérhet egy szép, lakkozott francia körmöt is, ha közvetlen a szalagavató előtt csináltatja meg, akkor nem fog lekopni, mellesleg sokkal könnyebben lejön a körömlakk, mint a gel lakk és otthon is le lehet szedni.
2015. dec. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

Az én anyám sem engedi meg a műkörmöt. A hajamat befesthettem, sőt piercing ellen sincs kifogása. Azt mondta ha 18 éves leszek még a tetkót sem fogja ellenezni, de műkörmöt soha nem engedné meg. Ennek az az oka, hogy látta az osztálytársam körmeit amikor levették a műkörmét. Szinte nem is volt körme..Anyum teljesen kiakadt ettől, hogy milyen csúnya, a köröm nem tud lélegezni, tönkre lett téve.

Én elfogadtam a véleményét és a kérését, hogy ne csináltassak. Lehet a barátnőd anyja is hasonló okok miatt ellenzi. Talán előbb az ellenzés okát kéne tudni.

17/L

2015. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
8 a köröm nem lélegzik, elhalt szaruréteg. az más kérdés, hogy egy rossz körmös tud benne kárt tenni. jó körmöst kell keresni!
2015. dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Az csak akkor olyan ha szétreszelik a körmnöt.

Ő egyszerűen csak nem akarja megengedni, mert nem való és csúnya.

Más indokot nem tud mondani.

2015. dec. 16. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!