Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha szüleim miatt...

Mit tegyek ha szüleim miatt nem merek szexuális kapcsolatot folytatni, pedig nagyon kívánom?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, kb egy éve veszítettem el a szüzességem, ám azzal a fiúvaal nagyon rossz élmény volt, nem szeretett, kihasznt, hosszú időbe telt, míg kihevertem, nem sokszor feküdtem le vele, a szüleim nem tudnak erről, ami nem ks baj, ugyanis kb. kitagadnának. Vagy ha nem os, de naagyot csalódnának. Ettől függetlenül imádom őket, meg ők is engem, ez az egyetlen téma amit nem tudnak kezelni...

Azonban most, hogy végre kihevertem azt a srácot hatalmas nehézségek árán, életmódváltáss, fogytam elég sokat is és teljesen megváltoztam, most nagyon szeretnék valakit. De igazából a szex része sokkal jobban érdekel,mint a szerelem meg már nem vagyok olyan naiv, most rengetegen akarnak kapcsolatot de én nem. Magyarán mondva egyszerűen csak szexre vágyom, ám ha a szüleim ezt megtudnák biztosan megölnének. Mit tegyek?


2015. dec. 26. 17:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

Nehez eset. En is ilyen kapcsolatban vagyok egy fiúval (csak szex-semmi erzelem) viszont nekem sem tudnak rola szuleim. Persze ha kitudodna, akkor allna a bal...De Te mar 19 eves, felnott no vagy, akinek igenis vannak igényei. Ne szenvedj az o véleményük miatt!

17/l

2015. dec. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
97%
Semmi közük hozzá. Én ennyi idősen már külön éltem. Felnőtt nő vagy igényekkel, ne kösd az orrukra, és nem fog nekik fájni.
2015. dec. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Mintha én írtam volna. Én sem igazán tudtam a szüleimmel erről beszélni. Még mindig úgy gondolják, hogy kislány vagyok és nagy vita lenne belőle ha megemlíteném, hogy bizony nekem is szükségem van ezekre a dolgokra. Azt tanácsolom, hogy ülj le anyuddal és beszéld meg vele őszintén, hogy mit szeretnél. Ha csak titkolózol úgy sokkal rosszabb lesz, hidd el! :)
2015. dec. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
19 évesen semmi közük hozzá, és bár te nem így látod, tudják ők, hogy már épp itt az ideje...
2015. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
25%
Nem konnyu egy kva elete ha szigoru csaladba szuletik :)
2015. dec. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz mert én érzem magam a legnagyobb ribinek ha eszembe jutnak ezek a dolgok meg nem vagyok az a mindenkivel csináljuk tipus sem arra nem lennék képes hogy egy ismeretlennel csináljam. De néha a sírás kerülget, ha eszembe jut, másnak milyen jó, nekem meg mégcsak egy jó élményem sem volt soha...
2015. dec. 26. 17:29
 7/21 A kérdező kommentje:

Hát ha a kva itt kezdődik, akkor valójában nagyon tisztességes kvák vannak :)

Bocsáss meg kedves utolsó válaszadó, hogy ilyen kvának születtem, hogy 19 évesen ilyenre vágyok. Remélem megbocsájtasz Te is és a szüleim is egyszer :)

2015. dec. 26. 17:31
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
19 évesen miért érzed szükségeét, hogy beszámolj nekik a szexuális életedről? Amíg ennyire a valagukba vagy bújva, a szexhez is éretlen vagy még...
2015. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%

sajnos az 5- bár keményen fogalmazott, de igazságot közölt. A csak fizikai-testi kapcsolat nagyon ártana neked, mint mindenkinek, a szüleid ettől a lelki kiégéstől meg szeretnének óvni.

Kívánom, hogy mielőbb szerelmes legyél, és akkor egyből a gondjaid is megszűnnek és boldog lehetsz.

A szerelem mindent legyőz.

2015. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Ne törődj a szüleid véleményével. Már semmi közül hozzá. Ha 15-16 évesen írtad volna ki ezt a kérdést, akkor talán jogosan aggódnál, de 19 évesen már nem pofázhatnak bele a szexuális életedbe.

Meg egyébként is mit mondanának?

"Kislányom, nem szexelhetsz azzal a pasival, mert nekem nem tetszik?"

Nehogymár :) Semmi közük hozzá, ez a te magánéleted, és akár meg is mondhatod nekik.

Ha meg komolyan mondod, hogy kitagadnának, akkor igyekezz intézni magadnak egy költözést. Vagy ha esetleg gondolkodsz egyetemen, akkor kolesz ;)


Megjegyzem: K_rvának meg ne érezd magad. Ha sikerül egy párkapcsolatot kialakítanod, akkor még jól is elsülhet, ha ribinek érzed magad az ágyban, tapasztalat ;) Meg egyébként is fiatal vagy. Miért lenne gond, ha több pasit kipróbálnál mielőtt megállapodsz? Nem kell átmenni ordask_rvába, és hagyni, hogy a fél város átmenjen rajtad, de egy-két kaland, nem a világvége :)

22L

(3 éves kapcsolatban az első barátjával, szóval a mondandóm legutolsó része nem tapasztalat)

2015. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!