Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem engedik hogy...

A szüleim nem engedik hogy jól érezzem magam, pedig jól tanulok ( Debrecen egyik legjobb gimnáziumában vagyok 7. -es). Tudok valamit tenni? Többi lent

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak, édesanyámnál minden rendben, édesapám az aki nagyon nem szereti ha jól érzem magam. Ez alatt azt értem hogy számítógépes játékokat jatszok. Van-e erre valami megoldás?


UI.: így is csak pénteken és szombaton játszok de szerinte az is sok.



2016. febr. 7. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Valószínűleg attól tartanak, hogy gerincferdülésed lesz a maszturbációtól!
2016. febr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Őőő.... hát ez a válasz és a kérdés nagyon nem függ össze.
2016. febr. 7. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:

melyikbe jársz?:D

amúgy nem sok mindent tudsz tenni ellene. ha jók a jegyeid+nem suli időszakban játszol, akkor szerintem nem gond. pénteken délután+szombaton a legtöbb diák kikapcsolódik. nyilván hasznosabb lenne,hogy néha kinti tevékenységet is folytatnál ilyenkor, vagy olvasgatnál, barkácsolnál. de a játék miatt se lehet megróni.. én a 90-es évek elején voltam gyerek, jókat játszottunk a gép előtt néha:) nem rossz dolog, hogyha egyensúlyban van a többi tevékenységeddel.

én akkor szólnék a gyerekemre,hogyha minden nap órákat töltene a gép előtt és más nem igazán érdekelné a gépen kívül.

2016. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, próbálj beszélgetni róla vele, kérj tanácsot/"segítséget" hozzá esetleg anyukádtól és közben légy nagyon boldog, hogy törődik veled az édesapád.

Minap olvastam egy cikket egy nagyon sikeres orvosról, aki azt nyilatkozta, kb. hogy gyerekként nagyon irigyelte azokat a barátait, akiknek szinte haverjuk volt az apukájuk, míg az övé szigorú volt. Ma már viszont nagyon hálás neki érte ( csak már nem mondhatja el neki :(

Érted "haragszik", nem ellened.

Minden jót kívánok neked!

2016. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én hasonló szituban vagyok, csak én inkább a telefonnal és én még általánosban vagyok hetedikes.😆 (én is debreceni vagyok, asd van egy tippem, hogy kicsoda lehetsz)

Egyébként szerintem ameddig te nem érzed egészségtelennek ennyi gépezést, addig ne érdekeljen annyira (de ne vessz össze vele emiatt!).😃

2016. máj. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!