Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha a gyerekem ezek...

Normális ha a gyerekem ezek után érdeklődik? (lent)

Figyelt kérdés

Imádja a katonaságot (ő is az akar lenni).

No meg oroszországot is imádja,nagyon érdekli a múlt(persze rendszerváltás előttről).Ha valamit hall amerika felől akkor elkezdi szídni.Meg a hülye sztalker(nem tudom hogy kell leírni.bocsi) játékokat bújja és a metró könyveket és játékokat egyébként 14 éves.



#Metro könyv #Metro játék
2016. febr. 8. 16:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen korban még normális, bár azért megmutatnám neki a "másik oldalt" is. Gond akkor van ha később is ilyen marad.
2016. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Csak a játékok tették ilyenné, majd kinövi.
2016. febr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Az, hogy ilyen játékokkal játszik, teljesen normális a korosztálya kedveli a neten lévő különböző háborús, akciójátékokat.

Az, hogy katona akar lenni még változhat, nem kell aggódni.

Van önálló gondolkodása és oda megy tanulni, ahová szeretne, akár katonának is. (18 alatt gyámhatósággal) Bár én mindenképp megpróbálnám lebeszélni róla, de...

2016. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem semmi sem normális, ami szélsőséges.

Próbálnám felnyitni a szemét, hogy nem fekete és fehér dolgok vannak. Nincs ilyen, hogy minden orosz dolgok jó és minden amerikai rossz.

Ennél azért legyen már okosabb, akkor is, ha még ilyen fiatal.

2016. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Az, hogy katona szeretne lenni, teljesen normális, bar leehet, hogy később változtat a véleményén. Én katonának készül, habár én nem a játékok miatt (nem játszok semmi ilyesmivel).

A játékokat meg vagy kinövi idővel (jobb esetben) vagy nem.

16/L

2016. febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Lehet*

Készülök*

2016. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Nincs ebben semmi rossz. Régebben is a fiúk katonák akartak lenni meg tűzoltók,esetleg indiánok ,aztán kinőtték és elmentek mérnöknek,meg asztalosnak. Hogy az oroszok a szimpatikusak neki ,az sem baj,nagyrészt a videójátékból jön. Igazából amerikai majmoló társadalomban még egyfajta önálló szemléletnek is tekinthető. De mondom, ezeket majd kinövi.
2016. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy részletezve:

14 évesen mind háborúsat játszottunk.

14 évesen mindenkinek megfordul a fejében hogy katona szeretne lenni.

14 évesen minket is rettentően érdekelt a múlt, kit a világháborúk, kit a középkor.

A Stalker és Metro játékok tényleg jók, főleg akinek bejön a poszt apokaliptikus világ.


A legjobb szerintem ilyen esetben egy tájékozott szülő, aki rá tud mutatni az összefüggésekre. Vagy a sok kirándulás, más országok megismerése, hogy legyen valós élménye.

2016. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Tüzoltó leszel s katona!

Vadakat terelő juhász!"

2016. febr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%
Vagy vadakat beszélő juhász...
2016. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!