Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mivel bünteted a 13-14-15-16...

Mivel bünteted a 13-14-15-16 éves gyerekedet?

Figyelt kérdés
Mivel bünteted kisebb csínyekért(1-2 rosz jegy, tiszteletlen beszéd, stb), és nagyobb dolgokért(dohányzás, lógás az iskolából, szülői felügyelet nélküli alkoholfogyasztás, kábítószerezés, tartós nem tanulás, stb)?
2016. febr. 11. 21:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem büntettem ilyenekért (persze kábszer és egyéb durva dolog nem fordult elő), inkább megpróbáltam szereti, hogy ne féljen tőlem. Igaz, nem is lett belőle miniszterelnök.
2016. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 acelsziv ***** válasza:
30%
Újabb bukott szülő... Esetleg gondolkozz el rajta, kinek a hibája, hogy ide jutott a gyerek.
2016. febr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nincs gyerekem. Csak elgondolkoztam, hogy mivel büntetnek egy problémás gyereket, mert nekem annó nem volt szükségem rá 😌
2016. febr. 11. 22:26
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
problémás gyereket pont hogy nem büntetnek, azért problémás.
2016. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
38%
Személy szerint ha eltör valamit elmondja akkor semmit nem adok. Ha valaki jól tanul és tesz azért természetesen elvár valamit a kemény munkáért cserébe, viszont ha az lesz az alap hogy megdicséred kap egy csokit vagy finomabb ételt érte, akkor egyszerűen ezt megvonod tőle büntetésképpen vagy ilyesmi. Nagyobbaknál ha kapnak zsebpénzt akkor azt. 18 éves koráig dohányzásért és felügyelet nélküli alkoholfogyasztásért stb stb komolyat kapna tőlem.
2016. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%

"... stb stb komolyat kapna tőlem." Elözö, a kerdezö kerdese: mit???


En a PET szerint "nevelem", amiben nincs büntetes.

2016. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 eznemlényeges ***** válasza:
37%
Hát, nekem apám ad egy pár atyai taslit, amitől megtanultam viselkedni :D régebben akkorát adott, hogy még a fülem is csengett tőle.
2016. febr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Káprázatosan rossz szülő vagy.

És mivel ma még aludni is szeretnék..., nem kezdek el magyarázni.

De ez csak tudatlanságodból és mélységes butaságodból fakad.

Sajnállak s sajnáld gyereked.

2016. febr. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%

Engem a kisebb csínyekért mint a rossz jegy, nadrágszíjjal büntetnek, nagyobb dolgokért pálcával.

16 F

2016. febr. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 gnoomage ***** válasza:
6%

14 éves korig lehet gond nélkül büntetni... azután már a gyereken se nevel, de ha srácról van szó még agyon is verhet, mert már több ereje lesz mint a szüleinek(nem egy esetben történt meg, sőt...)


De a büntetés a leghasználhatatlanabb dolog, szabályokat kényszerít az ember a gyerekbe, nem logikát... logika nélkül, csak a szabályok mellett nem is gyereket nevel az ember, hanem birkát...

2016. febr. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!