Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy apám ilyeneket...

Normális hogy apám ilyeneket mesél nekem?

Figyelt kérdés
Köztudott róla, hogy anyum előtt mindig csak sex kapcsolatai voltak, ennek következtében 46 évesen jutott el agyilag arra a pontra, hogy gyereket akar (ez lettem én). Büszkén meséli, hogy anyám előtt hány nővel volt, és hogy volt olyan hogy egy nőt teherbe elytett, de annak inkább fizetett hogy elvetéljen. Anyumról is részletes leírást szokott adni, hogy milyen jól nézett ki még pár éve, milyen jó hátsója volt olyan fogható, többnyire ezért is szeretett bele, meg azért mert már akart egy gyereket, és ő szült neki (ez nekem kicsit fájó). Viszont anyumat nem vette el, csak élettársak, négy szem közt el szokta mondani hogy azért nem vette el, hogy ne kösse vele össze az életét, bármi történhez, nem akar osztozkodni semmin.. Csak szerintem nem kéne így viselkednie egy apának?

2016. febr. 15. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem is, elég ordenáré ember lehet. Ilyeneket nem szokás a családban a gyereknek elmondani, max. haveroknak.

16 F

2016. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerintem fel akar vágni vele. De legalább nem alkoholista
2016. febr. 15. 22:41
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Az alap, nem plusz vagy teljesítmény.
2016. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Apud jó nagy bunkó lehet,bocsi.
2016. febr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
hát nem igazán normális dolog. Nem tipikus szülői viselkedés, na de az elő életéből ítélve eddig is ilyen komolytalan volt. De akart téged, és biztos hogy szeret. Néha az embereknek teljesen más elképzelésük van arról hogy milyen szülőnek lenni, ő sem egy tipikus minta apuka a leírtak alapján. De attól még az édesapád. Te pedig ha cikinek érzed azokat a storykat amiket mesél neked simán mondd meg neki hogy nem érdekel, és hogy ezt inkább nem veled kellene megosztania elvégre is a gyereke vagy nem pedig a haverja. Szerintem tuti veszi majd a lapot :)
2016. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Apád valóban nem teljesen 100-as. Egyetlen pozitívumot azért tudok mondani róla. Amiket elmondott neked, azok az ő legőszintébb gondolatai, vagyis ő ezeket osztja meg veled. Tehát kitüntető helyen állsz számára a világban.
2016. febr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
én lehet beszolnék neki ,hogy én ezekre a sztorikra nem lennék büszke és nem érdekel mesélje annak aki vevö az ilyenre de neked. Nekem is elkezte storizgatni mint olyan sex felvilágosás. Igy néztem rá 25 éves voltam ,hogy ezzel el késet és nem így kellene. Úgy ,hogy szoltam neki hagyon a baromsággal. Nameg lehet a fele se igyaz annak amit mesél.
2016. febr. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%
Remélem fiú vagy, ha lány akkor nagyon beteg dolog..
2016. febr. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
Ennyit arról, mikor a nőknek be van magyarázva, hogy a papír nélkül is szeretlek.
2016. febr. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

"...azért nem vette el, hogy ne kösse vele össze az életét, bármi történhez, nem akar osztozkodni semmin."

Szerintem kellene osztozkodnia, ha anyad az elmult tizenakarhany evben csak otthon ult volna veled es soha nem dolgozott volna egy napot sem, akkor is osztoznia kellene, De, ha anyud eljart dolgozni, akkor plane.

Szerintem nagyon ............ apad, nem akarom leirni. Ha igy gondolkodott rolad, es igy gondolkodik anyudrol, akkor csak egy utolso ......... ............ ..............

Es nem, nem vagy fontos neki egy percig sem, kulonben nem igy es ilyeneket beszelne neked (nem tudom, hany eves vagy, de majdnem mindegy is)

2016. febr. 16. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!