Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Holnap találkozom újra először...

Holnap találkozom újra először a szüleimmel. Hogy viselkedjek, mit mondjak nekik?

Figyelt kérdés

Még ősszel megtudták, hogy elég sokáig szeretői státuszom volt, természetesen balhé lett ebből. Aztán a telet máshol töltöttem és nem igazán kommunikáltunk.

Most hazajöttem a nagymamám születésnapjára és ezért holnap elkerülhetetlen, hogy találkozzunk.

De fogalmam sincs, hogy viselkedjek, vagy mit mondjak...


2016. febr. 20. 13:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
lapíts, és próbálj láthatatlan lenni. Bár lehet ha tudják hogy te is ott leszel alapból el se mennek.
2016. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Lehetőleg ne rólad szóljon a nap. Köszöntsétek fel a nagyikát békében, neki ne legyen rossz érzése miattatok. Célszerű lenne, ha legalább emiatt felhívnád a szüleidet, hogy ezt megbeszéld velük, hogy inkább előtte beszéljétek meg, már ha egyáltalán akarnak veled a történtekről beszélni, semmiképp ne ott cirkuszoljatok.
2016. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

"lapíts, és próbálj láthatatlan lenni"

Mégis miért? Nem az én hibám, hogy parasztként viselkedtek.


Sokan leszünk, szóval nem csak mi hárman.

2016. febr. 20. 13:33
 4/21 anonim ***** válasza:
33%
hát az én gyomrom se venné be ha a lányom szerető, ingyenprosti lenne, hisz nem erre neveltem. De látom te büszke vagy a "teljesítményedre" akkor meg mi a kérdés?
2016. febr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%

Hány éves vagy?

Én el sem mondtam a szüleimnek, mikor még csak szerető voltam... Utána összejöttünk, akkor mutattam be, szépítettem a sztorin.

2016. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%
Parasztként viselkedtek, mert annak neveztek, ami vagy? :D Biztosíthatlak, hogy nagyikádnak is az a véleménye, ami a szüleidnek, legfeljebb nem mondta a szemedbe. Minek mész el a szülinapjára, és barmolod szét annak a családnak az ünnepét, amelyből sértetten kivonultál? Maradj ott, ahol vagy, küldj neki dísztáviratot vagy futárral, csomagban az ajándékát és egy csokor virágot - ennyivel csak honoráltak szeretői státuszban, hogy telik rá.
2016. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

25 éves vagyok.

Nem tartom magam ingyenprostinak, rengeteget köszönhetek a barátomnak.


"Biztosíthatlak, hogy nagyikádnak is az a véleménye, ami a szüleidnek"

Hát ezt kicsit benézted, mert nem. Minden nap beszéltem vele, elmondta, hogy mi a véleménye erről.

"Minek mész el a szülinapjára, és barmolod szét annak a családnak az ünnepét, amelyből sértetten kivonultál? "

Azért talán, mert meghívott és azt mondta, hogy ugyanannyi jogom van ott lenni, mint anyáméknak?! :D

Istenem, biztosan azért kihagynám, mert anyám képtelen normálisan viselkedni, miközben nagyon jól tudom, hogy ő sem egy szent.

2016. febr. 20. 13:57
 8/21 anonim ***** válasza:
42%

"nem tartom magam ingyenprostinak, mert rengeteget köszönhetek a barátomnak"

szóval kitartott voltál, ez még jobb:-D és most a barátodnak ki a szeretője? mert ne áltasd magad hogy nincs. ha az akkori nőjét megcsalta veled, tuti hogy téged is megfog ha jön egy frissebb husi

2016. febr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%

Ez esetben gratulálok nagyikád értékrendjéhez. Legalább annyi lehetne benne, hogy másik napra hív meg, így jövőre valszeg már csak te mész megköszönteni, ha megéri egyáltalán.

Ahhoz külön gratulálok, hogy nem ingyenprosti voltál, hanem a barátod (vagy inkább kitartód) bőkezűen viszonozta a szolgáltatásaidat. Tulajdonképpen miért is tartod sértőnek, ha leqrváznak? Mármint a szüleid, meg akikbe még szorult némi erkölcsi érzék, a nagyikád, tudom, helyesli és támogatja ezt. :D

2016. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Miért gondoljátok, hogy anyagilag kapott sokat a barátjától?
2016. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!