Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom az anyám. Ahányszor...

Utálom az anyám. Ahányszor megver el tudja hitetni hogy én vagyok a hibás.12 vagyok. Az apám szereti ezért inkább mellette áll. Alig várom hogy 18 legyek és ott hagyjam az egész bagázst. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor hangulatingadózása van akkor nem csak engem bánt szóval és fizikailag, hanem az öcsémet is terrorizálja. Ilyen mélyre nem engedem hogy süllyedjen. Engem bánthat de őt nem. Mit tegyek? SoS

2016. márc. 18. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne kamuz! Megint te vagy Filomen012?
2016. márc. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Szólj egy felnőttnek akiben megbízol. Beszéljétek meg és hátha tud segíteni. Vagy szökj el az öcséddel eggyütt az egyik rokonodhoz.
2016. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
A helyesírása mindenesetre egy 12 éves szintjén van, ha kamu, ha nem. Azt is nehéz megértenem, hogy egy idegbeteg anyának eltűri egy apa, hogy a gyermekeit a szeme láttára bántalmazza. Főleg ilyen fiatalokat.
2016. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Két bolond egy pár. Menj egy a gyámügyre vagy beszélj az iskolában az ofővel. Ha nem kamu. Ha kamu akkor igyál sós kávét és dugj fel egy végbélkúpot.
2016. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Amit egy előttem szóló irt: Szólj az iskolában, vagy a gyámügynél. Ha igaz amit írsz, a szüleid eláshatnák magukat. Mindketten.
2016. márc. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Attól függ neked mi számít verésnek egy sima pofon vagy más. Én is voltam 12 és valószínűleg nem véletlenül kapod mert kamasz vagy és sok hülyeséget csinálsz (Nyugodtan vitatkozhatsz hogy nem) Mert ha én is vissza gondolok akkor én is nem véletlenül kaptam ki. Apud ide apud oda. Csak egy meg gondolatlan hülye kérdés is lehet. Szóval kicsit nézz magadba. És ha megütnek akkor meg tanulod hogy nem csinálsz ilyet mivel szóra nem nagyon szoktatok hallgatni! Pláne amilyen a ˇ"mai gyerekek",.
2016. okt. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!