Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeritetek normális ahogy...

Szeritetek normális ahogy anyám viselkedik?

Figyelt kérdés
Nyáron sokat van ruha nélkül a lakásban és nem zavarja hogy én ott vagyok pedig nekem ez nagyon kellemetlen. 18 már elmúltam de attól még nem kellene így viselekdnie. Nyáron a kertbe is kiszokott menni meztelenül napozni.. Az se zavarja ha a szomszédok megláthatjáb, bár igaz, elég magas keríétüsünk van, de akkor is. Hogyan kéne ezt tudatnom vele, hogy engem zavar amit csinál?

2016. ápr. 25. 10:42
1 2
 1/19 anonim válasza:
40%

fiú vagy ? vagy lány?

Ha fiú akkor azért az elég gáz, hogy ezt csinálja.

Ha lány akkor is zavaró nyílván, nekem is csinált ilyen anyum, bár lakásban laktunk. Én szóltam neki, hogy most már álljon le. Nem így persze. Hanem amikor ruhában volt megkértem, hogy dumáljunk. És elmondtam, hogy engem ez fusztrál és zavar, hogy pucéran van. 22/l

2016. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
62%
Nem nem normális engem zavarna én szólnék neki ez már sok
2016. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem szólsz neki, hogy ez zavar téged, akkor ő mégis honnan tudhatná? Az én anyám is viszonylag sokat meztelenkedik, hárman vagyunk lányai, plusz apa, de minket nem annyira zavar a dolog, ezért nem is szólunk. Mondjuk ő nem szokott kimászkálni a kertbe meztelenül. Én amondó vagyok, jelezd anyukádnak, hogy számodra kellemetlen, hogy ennyit meztelenkedik otthon, és hálás lennél, ha erre egy kicsit tekintettel lenne.
2016. ápr. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%

Ha téged zavar, ne bámuld. A saját otthonában mindenkinek jogában úgy viselkedni, ahogy ő maga jól érzi magát.

Gondolom te is olyan ruhát hordasz, amit akjarsz, nem írja elő, hogy nagymamastílusú pulóvert vagy télikabátot hordj otthon.

Attól hogy te egy kicsit prűd vagy, ő még élvezheti a szabadságot, ennyi kis kikapcsolódás neki is jár, máshol úgyis mindig alkalmazkodnia kell az embernek.

Viszont azt nem értem, hogy ezt miért a szexualítás kategóriába tetted, mert ennek semmi közi hozzá, édesanyád nem azért nem hord ruhát, mert szexelni akar, hanem mert ő így érzi magát jó.

2016. ápr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
50%
Mi voltunk már nudista strandon is a családommal, szóval látjuk egymást meztelenül, de ez természetes.
2016. ápr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
nudizz te is. ;)
2016. ápr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok az lemaradt és néha volt már erekcióm ha úgy láttam ez normális? 19/F
2016. ápr. 25. 11:41
 8/19 anonim válasza:
23%
Ez sokat árthat neked beszéld meg vele miután rosszabbra fordulnak a dolgok.
2016. ápr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%

Na akkor a gond ottvan, hogy te beindulsz a saját anyádra.

A normális embert a saját anyja teljesen hidegen hagyja szexuálisan. Semmi gond nincs azzal, hogy ő otthon azt vesz fel ami jólesik neki, s ha semmi, akkor azt, hiszen a saját háza. Egészséges, természetes, kényelmes, utcára nem úgy megy, akkor meg miért gond. Szerezz egy barátnőt és ha lesz csajod, talán majd másként fogod gondolni a dolgokat.

2016. ápr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Hát igen. Az már probléma, hogy beindulsz rá.


Amúgy az én anyám is szokott nyáron pucéran napozni..

vagy melltartóban és bugyiban füvet nyírni.

Nálunk is magas a kerítés, valószínűleg nem látják.

2016. ápr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!