Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szőrösödöm, és nem tudom hogy...

Szőrösödöm, és nem tudom hogy mondjam meg anyának hogy le kéne gyantázni vagy borotválni. Vagy mit csináljak? 12/L

Figyelt kérdés
2016. ápr. 28. 15:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
40%
Borotváld le magadnak ennyire,egyszerű az egész fogj egy borotvát és állj neki.!
2016. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
96%
Ez nem olyan dolog, amit szégyellni kell. :) Csak bátran, mond el anyukádnak, hogy szőrösödsz, ez téged zavar, és megmutatja e, hogy kell leborotválni/gyantázni.
2016. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
38%
fogsz 1 borotvát enyi:'D
2016. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
14%
csak én asszociáltam rögtön, a fan szőrzetre?:D egyébként, nem kell szégyelkni, nyugidtan kérdezd meg:)
2016. ápr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
4%
nekem megtutk h kicsaptak majdnem a suliba mer ful rezseg voltam es anya kiröhögött más nemvolt xd
2016. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D Megpróbálom (nincs otthon borotva,anya kozmetikába jár)
2016. ápr. 28. 15:58
 7/28 anonim ***** válasza:
20%

Engem anya anno kinyìrt volna ha megborotválkozom 12 évesen, főleg ha nemi szőrzetről van szó.

Ìgy vissza gondolva, teljesen igazat adok neki, ennyi idősen még nem egészséges ezzel foglalkozni, főleg "egyéb" helyen addig amég az ember nem él nemi életet.

De a mai vilàgba megértelek, hogy meg akarsz vàlni a szőrzetedtől ennyi idősen, az emberek előbb vagy utóbb alkalmazkodnak ehhez a rohanó vilàghoz és hàt manapsàg az emberek sajnos még egy kislànyt is kinéznek a tömegből ha mondjuk szőrös a hónalja.

Na mindegy én amondó vagyok ha téged zavar szedd le a szőrt, ha anyukàd olyan "szìvbajos" mint az enyém anno, akkor inkàbb ne kérj engedélyt. Àllj neki, szedd le. A borotvàval óvatosan bànj. Én elsőnek vagy 3 darabot kivàgtam a làbamból :'DDD


20 L

2016. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
69%
miért ne kéne ezzel foglalkoznia? attól hogy neki életet nem él, még zavarhatja, esetleg menstruál is már, az is sokkal higiénikusabb ha nem szőrös, főleg ha betétet használ. na meg
2016. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
5%
az a na meg véletlen volt :D
2016. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
28%
De hol kellene leborotválnod? A gyantát nem érdemes mindenhová használni, fájdalmas is, érdemes kozmetikusra bízni. Szerintem még kislány vagy ehhez, de ha nagyon szőrös a lábad, akkor persze érthető, hogy le akarod borotválni és ezt anyád helyében hagynám is neked, de mondjuk az intim szőrt azt nehogy már ennyire fiatalon le akard szedni.
2016. ápr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!