Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kiskorut a tulajdonombol...

Kiskorut a tulajdonombol kijelenthetek e ha az apjához költözik? Állandórol és ideiglenesről is?

Figyelt kérdés
Gyerek papiron az apjánál van,de se lakása,most keres albérletet,mert a másikbol kitették,se bejelentett álladója,csa hajléktalan szállón. Se munkahelye nincs. Gyerek nálam él szeptember óta,mert az apa azota is rendezetlen. Iskolába nálam jár,hoélet vitel szerűen itt él. MOst a gyerek és apja kitalálta 200 kmre bérelnek házat,de nem tudni miből. Az én tulajdonombol és a bérelt lakásombol azonnal ki akarom jelenteni a gyereket,hogy ne az én hátamon akarjanak a kinos hatosági eljárástol menekülni. Ő nem fog tudni semmit biztositani a gyereknek,mert nem kapkodnak utána 61 évesen a munkaerő piacon.

2016. máj. 28. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Már ne is haragudj,de anyaként ennyire érdekel a kiskorú gyereked jövője?
2016. máj. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Milyen hatósági eljárásról beszélsz, ami esetleg érintené a kiskorú gyerekedet és az ingatlanodat?

Hol fog lakni ezután a gyereked? Te elengednéd úgy az apjával, hogy nem rendezettek a körülményeik? Egyáltalán miért akar elmenni vele?

2016. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen. főleg ha az apa ennyire aljas mint az exem. Ugyanis a törvény azt irja elő,hogy a gondozo szülőnek egy cimen kell bejelentve lenni a gondozottal. Hát akkor pedig én az apát nem engedem bejelentkezni az otthonomba sem a tuljadonomba.Ha Ő akarja a gyereket gondoskodjon rola. 15 évig élősködött rajtam,jo lenne ha befejezné. Ők ezt akarják,nyilván védem a tulajdomnom. Főleg hogy az anyai örökségem és neki köze nulla. Tehát nem a válásbol vettem.
2016. máj. 28. 16:47
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem fogják bejelenttetni hozzád.

Inkább azt intéznéd, hogy hivatalosan is te neveld.

2016. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A gyerek az apjához kötődik,mivel Ő volt vele gyesen.Akkor sem tudott rendes munkát szerezni,nekem meg volt. Igy ő maradt otthon és hozzá kötödik vakon a gyerek. Erősakkal 14.-ik évesen nem lehet itt tartani. Csak engedni tudom.
2016. máj. 28. 17:22
 6/13 A kérdező kommentje:
Kamasszal nem erőszakoskodhatsz. Dacol nem tanul. Semmi értelme. Kostoljon bele az ottani semmibe és akkor majd saját bőrén érzi a dolgokat. Ha itt tartom mit érek el. Dacolni fog,csavarog,nem foglalkozik majd semmivel
2016. máj. 28. 17:26
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

Te jó ég.

Te vagy a biológiai anya?

2016. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

'igen. főleg ha az apa ennyire aljas mint az exem. Ugyanis a törvény azt irja elő,hogy a gondozo szülőnek egy cimen kell bejelentve lenni a gondozottal. '


Lehet, hogy ezt írja elő, de olyan a világon nincs, hogy valakit erőszakkal bejelentenek valahova, a tulajdonos jóváhagyása nélkül. A te engedélyed nélkül nincs az a hatóság, aki oda bejelentené az exférjedet.


Ami meg a gyereket illetni, nagyon sajnálom szegényt. Ha nem volt elég 14 év arra, hogy kialakuljon valamiféle kötődés az anyja iránt, akkor elég nagy a baj.

2016. máj. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként igazad van, kamasszal nem lehet erőszakoskodni, de sokat beszélgetni igen. Persze csak akkor, ha ehhez van hozzászokva.
2016. máj. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%
Sosem szóltam hozzá az ilyen kérdésekhez de remélem hogy kamu...nagyon...ha nem akkor pedig azt remélem hogy anyának sosem hivtad magad...gratulálok 👋👋👋
2016. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!