Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálják? Féltem anyukámat.

Mit csinálják? Féltem anyukámat.

Figyelt kérdés
Mostanában elég sok férfival beszélget és valószínüleg találkozik is velük. Ha rákérdezek, hogy van-e valakije arra nem válaszol, pedig eddig mindent elmondott nekem. Nagyon féltem nehogy valami testi, lelki baja legyen. Szerintetek mit csinálják? Segítségeteket előre is köszönöm.
2016. júl. 3. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Erett nő, hidd el tudja hogy kell. Ez pedig teljesen normális hogy felted.
2016. júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
A felnőttek igénylik a szexet. Hagyjad.
2016. júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt tanultad otthon, hogy a férfiaktól félni kell?
2016. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
a randizástól nem lesz baja
2016. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj semmit. Joga van a privát szférára anélkül, hogy beszámolna neked a szexuális életéről.
2016. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem történhet semmi baj, hidd el. Nyilván anyukád sem megy el olyan emberrel akin érzi hogy nem százas. Egyébként mond meg neki őszintén hogy félted. Az téged is megnyugtat valamilyen szinten mert tud róla. Én is mindig megmondom 16 évesen édesanyámnak hogy vigyázzon magára pedig csak az auchanba megy. :D
2016. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!