Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » SOS! Mit tegyek? Többi lent.

SOS! Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy a szüleim nem engednek el sehova egyedül, de konkrétan SEHOVA. Suliba is csak év vége felé engedtek el egyedül ami baszott nagy szégyen..

Azt mondják csak azért mert engem akarnak védeni, de mégis mitōl? A suli egyáltalán nincs messze dehát mégis.

Már rohadtúl elegem van belōlük, és mostanában azon kattog az agyam hogy hogyan kéne innen lelépni.

És ezzel az a baj, hogy az nem jutt eszükbe hogy mi lesz késōbb, és hogy majd soha többet nem fognak látni.

Kérlek ne irjatok olyat hogy beszéljek velük mert képtelenség.

Nem tudnak bennem megbízni és fogalmam sincs miért mert nem csináltam soha semmi rosszat. Most 14 vagyok és már szeretnék kicsit boldogabb lenni, de igy lehetetlen -.- útálom ōket folyton csesztetnek minden szarért, elegem van. Barátaim se nagyon vannak csak neten.

Mégis mit tudnék tenni ez ellen? Mitcsináljak hogy engedékenyebbek legyenek? Elszökni EGYENLŌRE nem akarok, de ha igy folytatják tudom hogy az lesz a vége.



#szökés #szülōk
2016. júl. 19. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
verd ki és nézz vmi animét.
2016. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%

Még egy tiédzser, akinek szörnyű az élete...

*Surprise-Surprise*

(Esetleg valamennyire kifejthetnéd a témát, hogy valami értelmeset is tudjak írni...)

2016. júl. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Egyenlőre jelentése: egyenlő részekre

Egyelőre jelentése: jelenleg, per pillanat

2016. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

2#

Te tudsz szöveget értelmezni? Nem engedik el sehova,és az év nagy részében az iskolába is kisérgették. Így barátai sincsenek.

EZ neked nem elég nagy probléma?!

2016. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%

#4

te se tudsz szöveget értelmezni, mert az írja, hogy egyedül nem engedik el.. magyarul mehet amerre akar, csak legyen vmi felügyelete.

2016. júl. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

De iskolába se engedik el csak kísérettel? Azért ez már bőven túlzás, ennyi idősen kimehettem inni egy üdítőt a barátnőkkel vagy náluk lógni vagy ők lógtak nálunk és jól éreztük magunkat. Egy mozi is beleférne vagy bármi ami elérhető a lakhelyen.



Kérdező, ha nem lehet velük beszélni akkor milyen válaszra vársz? Akkor beszélj rokonnal aki már felnőtt és megért téged. Kérd meg hogy beszéljen velük.

2016. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

5#

Te 14 évesen felnőtt felügyelettel mentél moziba,fagyizni,barátkozni. Aki mindvégig mögötted halgatózott?

2016. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
ne érdekeljen téged, hogy én 14 évesen kivel és mit csináltam.
2016. júl. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

barataim nincsennek szoval veluk nehez lenne barmerre is menni:D

A szuleim meg sose ernek ra, szoval sehova se jarok se egyedul se senkivel.

2016. júl. 19. 21:44
 10/13 anonim ***** válasza:

8#

Mivel nem tudsz szöveget értelmezni,elárulom hogy szarkazmussal írtam. NEM KELL egy 14 évesnek felnőtt kíséret. Neki barátai kellene hogy legyenek.

2016. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!