Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van ez? (többi lent)

Miért van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet gondolkozom azon, hogy mi lesz, ha édesanyám meghal. Arra gondolok, hogy soha nem fogom tudni feldolgozni, hogy mekkora fájdalom lesz ez majd nekem.

Apukám kiskoromban öngyilkos lett.

Miért gyötörnek ezek a gondolatok? Már félek elengedni dolgozni, félek, ha nem veszi fel a telefont...

El fog múlni ez a nagy aggódás?

17/L



2016. júl. 19. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Neha enis gondolkodok ezen. Azonis h ha mar oreg leszek nem fog elni + meg lehet tesomse :o en azzal szoktam elhesegetni ezeket a dolgokat hogy arra gondolok h ennyi erovel enis meghalhatok elobb mint ok... Vagy ha jon valaki ismerps eltereli a figyelmem (en csak akkor gondolok erre mikor suliba megyek neha) Fel lehet ugyis fogni hogy egyszer mindenki meghal... Nincs mit tenni ez van...

16/F

2016. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha akarsz esetleg beszelni akkor irj nyugodtan, lehet segitene
2016. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De beteg vagy csak aggódsz? Régebben nekem is voltak hasonló gondolataim, ebben a korban normális.
2016. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rákos volt, de már kigyógyult belőle.

Persze ez is közrejátszhat a dolgokban...

2016. júl. 19. 21:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!