Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondolnátotkt, ha a...

Mit gondolnátotkt, ha a nemsoká 14 éves lányotok vázlatfüzetében női fenekeket látnátok lerajzolva?

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 16:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
10%
Azt gondolnám hogy leszbikus. Nem nagy ügy.
2016. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

1) miért kutakodsz?

2) attól, mert lány, nem rajzolhat női testet? jobb lenne, ha péniszeket rajzolna? Istenem...

2016. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy művészlélek és szeret ilyeneket rajzolgatni.
2016. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

? :)

Rajzoltam akkoriban én is mindent, napi 4-5 órákat rajzoltam minimum, főleg ha már vázlatfüzete van az embernek, azt azért vettétek neki, mert komolyabban rajzol, anatómiai tanulmányokat folytat, nem?

2016. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

16 éves vagyok. Most is és 14 éves koromban is rajzoltam anatómiát. És igen, az meztelen modellekkel jár együtt, nőkkel is. Nem nagy ügy, egészséges hetero lány vagyok.

Viszont azt nem értem miért turkálsz a cuccai között? Én se szeretném ha az anyám kutakodna, úgy érezném nem bízik meg bennem, holott erre nem adtam okot. Te is bízhatnál a lányodban, amit meg akar mutatni azt úgyis megmutatja.

2016. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%
Nem nagy ügy. Ha hímvesszőket rajzolna, az is teljesen természetes lenne.
2016. aug. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
azt gondolnám, hogy leszbikus.
2016. aug. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

Ettől leszbikus? Jézusom, ti hol éltek? :D

1. 14 éves, most lett számára kimondottan érdekes az emberi test. Az ellenkező nemé is, és a sajátjáé is.

2. Ha szeret rajzolni, akkor semmi meglepő nincs benne, hogy ilyet is rajzol.

3. Tök normális, ha egy 14 éves kicsit a saját neme iránt is érdeklődik, az esetek többségében ez nem marad így. Mondjuk az is normális, ha így marad.

2016. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%

Nem értem én sem, hogy tud valaki ebből leszbikusságra következtetni. :DD

Nekem középsuliban az egyik barátnőm folyton telerajzolgatta meztelen női testekkel a füzeteit, mégsem leszbikus, ez ebből egyáltalán nem következik. Szóval én nem gondolnék semmire. Unatkozott, ez jutott eszébe.

2016. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Amíg nem kibelezett embereket rajzol addig nincs gond.
2016. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!