Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az ízlésünk más, vagy valamiér...

Az ízlésünk más, vagy valamiért nem akarja, hogy jól nézzek ki?

Figyelt kérdés
Tudom, fura feltételezés a saját anyámról, de elég sokszor elgondolkoztam már ezen. Ha elmegyünk vásárolni, felpróbálok egy ruhát, belenézek a tükörbe, és látom, hogy minden apró zsírpárnát kimutat, rosszul áll, sápít a szín, megmutatom anyumnak, ő meg el van ájulva, hogy ezt muszáj megvenni, milyen jó ez a szín, milyen aranyosan áll. Felpróbálok egy másikat, ami tényleg jól áll, előnyös részeket kiemeli, erre azt mondja anyum, hogy nem ez nagyon nem jó. Nem 1x volt példa erre, megvettem, ő hiába mondta, hogy nem jó, elmentem bulizni, és imádták a férfiak a ruhát, nem volt közönséges, de mégis dögös volt...
2016. aug. 9. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Általánosságban kimondható, az anyák nem akarnak dögös ruhát látni a lányukon. Ez van. Más ízlés
2016. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Anyám hasonló, mondjuk már nem igen vásárolgatunk együtt. Tudom, hogy nem direkt csinálta és nem csúfítani akart, de valamiért nem akarta tudomásul venni, hogy felnőttem.

Inkább"aranyos"ruhákban akart engem látni, mint hogy dögös, csinos nőt lásson bennem.

2016. aug. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
Tartós kapcsolatot kereső férfiak sem akarnak dögös ruhában járó nővel járni.
2016. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%

De te melegbárba mentél, hogy "imádták a férfiak a ruhát"?


Ez a mondat, komolyan, Emmeline Pankhurst forog a sírjában.

2016. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4. megértetted a kérdést, ha igen, akkor nem tudom mit kell ezen ugrálni, nem az a kategória és amúgy se szereti mindenki az okoskodó embereket!
2016. aug. 9. 20:18
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem, nem értem. Hetero pasik ugrándoztak, hogy "cuki a rucid, csajszi!"?
2016. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Tehát anyuka nem szereti, ha a lánya kipakolja a kis rügyedző mellehúsát. De bezzeg a férfiak szerették a közszemlére tett bögyöt. Ebből adódik szerinted, hogy anyád direkt el akar csúfítani... fuh, hogy te mennyire fogsz nevetni magadon pár év múlva, miután összekapart a rendőrség/mentő a sikátorban...
2016. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Megint megérkezdtek a"na majd én jól beszólok neki"kommentelők.

Az, hogy valaki előnyösen felöltözik, nem egyenlő azzal, hogy köldökig kivágott miniruhát húz.

A kérdező leírta, hogy ha kb 1 számmal kisebb felsőt próbál, amiben olyan mint egy kötözött sonka, akkor anyuka agyon dícséri, hogy juuj, de szuper, vegyük meg.

Ne ezen rugózzunk.

Nem kell ahhoz közönségen öltözni, hogy valaki dögös legyen.

2016. aug. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk eleve nem ertem hogy miert kell anyukaddal vasarolni menni.
2016. aug. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hány éves vagy, de lehet, hogy anyukád még mindig azt a cuki kislányt akarja látni benned, aki régen, gyerekként voltál. Úgyhogy az összes ruhát leszólja, amiben kicsit is nőies vagy felnőttesebb.

Vagy csak simán nincs ízlése.

Vagy a kettő együtt.

Az én anyámnak sincs sok ízlése, nem is nagyon mentem vele vásárolni, amikor még náluk laktam. De ha látott rajtam valami újat, akkor legalább nem szólt le. (Másért szólt le, folyton azt nyaggatta, mi mennyibe került, akkor is, amikor már a saját keresetemből vásároltam.)

2016. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!