Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérdezzem meg anyát...

Hogyan kérdezzem meg anyát arról, hogy használhatok-e szemöldökceruzát? 13l

Figyelt kérdés

Először is leszögezném,hogy aki be óhajt szólni,keressen egy másik kérdést,mert engem nem hat meg.Meg amúgy sem azt kérdeztem,hogy hogyan köthetnek belém a smink miatt.


Szóval én nem tudom,hogyan kérdezzem meg,mert anya néha ellenzi a sminkelést(még a szempillaspirálon is kiakad),de van amikor nem.Vagyis néha megdicéri ugyan azt mint amiért egyszer kiakad.

Hogyan kérdezzem meg?(két hónap múlva 14 leszek amúgy,ha ez lényeg)13l


2016. aug. 19. 06:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Odamész, megkérdezed. Veszteni valód nincsen.
2016. aug. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
"Anya, használhatok szemöldökceruzát?" Hogy máshogy? Meséld el neki hogy szeretnél csinosabb lenni, mert úgy jobban észrevennének a fiúk. A te korodban szerintem ez teljesen normális.
2016. aug. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Kettes jó ötlet,de azt nem teszem hozzá,hogy szeretném,ha észrevenné ek a fiúk.Egyrészt nem szeretném,másrészt akkor tuti nem lenne a válasz.:D

2016. aug. 19. 06:22
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Én falusi vagyok, de nálunk nem igazán problémáznak nyolcadikos lányoknál ezen az anyukák. Úgy gondolják az az élet rendje hogy ekkor már fiúznak a lányok, és szeretnének csinosan járni. Amibe sokaknak az igényes smink is beletartozik. Kettes válaszoló voltam.
2016. aug. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

én is meg szoktam csinálni a szemöldökömet,mert helyenként elég ritkás. pont az a lényeg,hogy természetes legyen. ergo ha jól csinálod,akkor kutya sem veszi észre,hogy ceruzával csináltad. (anyukád sem,főleg ha nincs otthon a sminkelésben).

de kaphatóak különböző spirál végű színező fixálók,amik tényleg nagyon természetes hatást eredményeznek. az ilyet ha el is mondod,nem hiszem,hogy megtiltaná.

[link] pl ez nagyon jó és nem is drága. biztos megengedné.

2016. aug. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kettes.Én kisvárosi vagyok,de inkább falunak mondanám a települést.Itt sincs baja a többségnek a sminkkel.Csak anyumnak néha van néha nincs baja vele.(Érti a franc miért.)
2016. aug. 19. 06:46
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Biztos megengedi, ha normalisan megkered, de en meg arra kerlek, hogy ne ilyen 2 cm vastag vmit rajzolj majd fel!
2016. aug. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%
Mert talán nem érti, hogy egy 13 éves kislány még minek pasizik. Smink is felesleges ilyen fiatalon. 14 sem sokkal különb.
2016. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%
Vagy ha nem engedi, válaszd az én módszeremet, hogy amikor nincs otthon lenyúlod a cuccait v veszel magadnak és eldugod ;)
2016. aug. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
szia anya, hogy kell szepen hasznalni ezt a vackot?
2016. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!