Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretnék rúzst vagy szinezett...

Szeretnék rúzst vagy szinezett ajakápolót használni. Hogy győzzem meg anyut? 13l

Figyelt kérdés
Természetellenesen fehér a szám és mindenki kérdezgeti,hogy beteg vagyok e.Pedig semmi bajom sincs,orvosnál is voltam de semmi bajom.Csak azért szeretnék használni,hogy ne kérdezgesse mindenki,hogy beteg vagyok e.Nem pasizni akarok.13l(két hónap és 14)
2016. aug. 19. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vetess vele cseresznyés Labellot (ez jól színez).

Szőlőzsírt csak nem tilt.

Ha igen, mondd, hogy nagyon ki van száradva a szád, azért kell.

2016. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont úgy, ahogy az előző kérdésedben tanácsolták


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

2016. aug. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem a színezett ajakápolót simán megengedhetné.

És akkor a kiszáradt szádra hivatkozol, vagy elmondod amit itt is leírtál.Ajánlom a Baby lipseket mégsem rúzs de egy kis színt is ad :)

2016. aug. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Te vagy a szemöldökös kiscsaj is ugye??


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..


Olvasd el itt a válaszokat. És ne kérdezd végig az összes sminkcuccal.

2016. aug. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ha bent vagytok a drogériában vagy nagyobb hiperben,ahol van sminkes állvány,akkor kérdd meg anyukádat,hogy hadd kaphass egyet. nem értem miért ne engedné. nekem kisebb koromban is voltak színes ajakápolóim. most a baby lips a menő, nem a labello. de mindkettő teljesen jó szerintem. a rúzs szerintem korai lenne, meg amúgy is úgy mutat jól,hogyha teljes smink van az emberen. + a rúzsra jobban kell figyleni,hogy ne kenedjön. neked még tökéletes a színezett hidratáló szerintem
2016. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!