Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek erről mi a véleményetek?

Nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok a barátom pedig 17 éves. Az ő szülei pedig bármikor találkoznak vele szóval ha csak elköszönnek tőle vagy köszönnek neki szárja puszival teszik ezt. Nekem ez nagyon furcsa mert az én a szüleimmel sose köszöntem igy. Félre értés ne essek nekem ezzel semmi gondom nincs sose bántanám meg ezzel hogy megkérdezem miért van így csak azt szeretném tudni csak nekem szokatlan meg gondolom így hogy ehez már a barátom idős?

2016. aug. 25. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Én ezt mindig beteg dolognak tartottam, de a többiek majd mindjárt elmagyarázzák, hogy nem az...
2016. aug. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak családok akiknél ezt így szokták,bár 17 évesen furcsa,hogy ezt ő nem érzi "égőnek"
2016. aug. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy jon ez a lakberendezes reszlegre?xd

Amugy ertheto, hogy furcsa, egy kivulallonak ez gyakran megbotrankoztato. En sem toleralnam sem magamnal, sem pl.a gyerekemnel.

Viszont bizonyos csaladokban ez egyszeruen hagyomany es ezt nem illik megszolni. Egy malajt sem tudsz meggyozni rola, hogy tucskot-bogarat rantva vagy pondrot enni undorito, mert neki ez a termeszetes. Neked persze nem kotelezo kovetned es ha teged akarnak szajon puszilni, nyugodtan mondhatod, hogy nem, ez feletek nem szokas.

2016. aug. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem roma származású? mert náluk szoktam ezt látni.
2016. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Véletlen irtam a bútor részlegre:Dd

Es nem roma szarmazasu. Nekem nem koszonnek igy nem is szandekoztak meg soha es tenyleg nem szolnam le vagy kerdeznem meg miert csak nekem nagyon furcsa foleg higy 17eves..es matom rajta hogy szegyenli de nem szol erte

2016. aug. 25. 20:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Lakberendezes reszlegre*
2016. aug. 25. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!