Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szeretnék megtanulni tusvonala...

Szeretnék megtanulni tusvonalat húzni a ballagásomig. Hogy kérdezzem meg anyut? 14l

Figyelt kérdés

Most megyek nyolcadikba.Arra gondoltam,hogy ballagásomra szeretnék megtanulni tusvonalat húzni.De az én ügyességemmel nem menne az utolsó pillanatban,mert még szempillaspirált sem tudtam használni normálisan egy évig kb.

Hogy kérdezzem meg anyut?14l


2016. aug. 27. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Menny el kozmetijjshoz es megmutassa.
2016. aug. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Youtube-on fent van 1001 ilyen videók és tippek.
2016. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
54%

vannak ytbon beauty guruk pl móni szépségvilága ő csinál ilyen videókat...

de ha beirod,h szemtus lépésről lépésre pl és kidob számtalan videot

2016. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Vannak youtubeon ilyen videók. Ha magyarul beírod hogy szemhéjtus lépésről lépésre, esetleg angolul (how to make eyeline step by step vagy valami ilyesmi), rengeteg videót ki fog adni. Nem valami nagy ördöngősség, nekem egy hét alatt sikerült megtanulni. Tipp: gél állagú tussal (a manhattannak nagyon jó tégelyes szemhéjtusa van) és ferde/vágott végű ecsettel - kinek hogy tetszik - eléggé könnyű tusvonalat húzni. Esetleg a filces tust ajánlanám még, de szerintem semmiképpen ne folyékony tussal keze
2016. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem annyira fura, amikor egy ilyen dolognál azon agyal valaki, hogy hogy kérdezze meg a saját anyját. Hát a száddal. Úgy, ahogy ide is leírtad. Idegeneknek ide tudtad írni, de anyukádtól nem tudod megkérdezni?
2016. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem azért jobb először itt kérdezni,mert ha kibuknak valamin se ordíanak le.Meg anyám mindent félreért nem várja meg a magyarázatot csak dühöng aztán öt perc múlva elfelejti mi baja van,aztán csodálkozik miért vagyok kiakadva rá.
2016. aug. 27. 17:44
 7/7 anonim válasza:
Szia! Fogj meg először egy szemceruzát és azzal próbálkozz vonalat húzni.. Hidd el amint nem félsz már attól hogy szembebököd magad vele, vagy amint megszokod már hogy kicsit csikis érzés mikor végig húzod rajta a tust(te esetedben a szemceruzát) onnantól kezdve menni fog. Rengeteg időd van még nyolcadik osztályig. Vegyél egy tust, (filces tussal nekem nem ment csak tégelyessel de ezt mindenki maga válogatja) ülj le a tükör elé és gyakorolj. Elsőre úgysem fog sikerülni de ne keseredj el. Nehogy vízállót vegyél először viszont :D Sok sikert kívánok!
2016. aug. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!