Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyukámnak?

Hogy mondjam el anyukámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is elmesélném nagyvonalakban a történetem.


Szóval 17 éves lány vagyok. Szinte már születésem óta ismerek egy lányt. Úgymond legjobb barátok voltunk aztán végül azon kaptam magam hogy teljesen beleszerettem ebbe a lányba és ..végül úgy alakult ez a kis történet hogy ő viszonozta.

Idén nyáron beszéltem ezzel a lánnyal először arról -már régebben is gondolkodtam ezen-hogy elmondom az anyukámnak.

Persze ő már régóta kérdezget hogy nincs e köztünk valami...tehát sejti....de eddig csak tagadtam..Már próbáltam elmondani neki, de mindig csak meghátráltam..vagy nem volt jó az időzítés..

Nem tudom hogy kezdjem a mondandómat..

Sajnálom hogy idepötyögtem egy kisregényt,csak nagyon össze vagyok zavarodva..mert tudom anyukámról hogy mi a véleménye erről..és félek..előre is köszi


2016. aug. 27. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én először kipuhatolnám mit gondol. Mondjuk hoz fel hogy láttál egy filmet/olvastál egy könyvet amiben meleg kapcsolatokról volt szó, és ő mit gondol. Utána már tudni fogod hogy színt vallj-e.
2016. aug. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
nyugodtan mondd el neki, ha kettesben vagytok és nyugodtak a körülmények. Te is írod, hogy sejti. Szerintem megnyugodna, ha tudná, hogy mi van. Biztosan rossz neki a bizonytalanság.
2016. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
Ez nem csak egy tini hülyeség? Számos fiatal lány beleszeret a legjobb barátnőjébe. Egyáltalán nem érdekelnek a fiúk?
2016. aug. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha itt az a proléma, hogynem vagy képes elmondani (ezt ne bunkónak vegyétek, csak tisztázni szeretném!) akkor mi lenneha leírnád neki levélben?

De szerintem nincs mitől tartanod, nyugodtan mondd el. A lánya vagy, nagyon szeret téged és biztosan megértimajd! De ha nem is, akkor isel fogja fogadni,nem tehet mást. Biztosan örül majd, hogy őszintén elmondod neki!! Sok sikert!

2016. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért nem ártana kipuhatolni mit gondol a melegekről, ezt saját tapasztalatból írom. Mikor anyám számára világossá vált, hogy barátnőmmel, akivel egy albérletben laktam többek vagyunk egyszerű barátnőknél egész egyszerűen lerib.ncozott. Utána egy évig nem mentem haza.
2016. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon köszönöm a válaszokat!

Nem ez nem egy tini hülyeség..De azért köszi a választ! :)

Mindenkinek.

A levélben is gondolkoztam, de az annyira..nem is tudom..olyan távolságtartó..lenne..még a videó üzenetet is számba vettem XD

De maradok inkább a szemtől szemben dolognál.Az a biztos.

Akkor most azt hiszem kivárom a megfelelő alkalmat aztán jöjjön aminek jönnie kell..

2016. aug. 27. 20:22
 7/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, sajnálom ami történt anyukád és közted. Lehet engem is el fog hordani mindennek, de legalább tudni fogom hogy én mindent megtettem ahhoz hogy önmagam lehessek :)
2016. aug. 27. 20:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Észrevettétek hogy minden ilyen jellegű kérdés alatt ugyan azok a szófordulatok-gondolatok szerepelnek?

Azon gondolkozom hogy kéne keresni egy ilyen tökéletes lombikban tenyésztett etalonkérdést, és a hozzátartozó 20 30 kommentet csak belinkelni minden ilyen kérdés alá.

2016. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, ma elmondtam neki..azt hiszem most valami megváltozott abban a bizonyos anya lánya viszonyban..talán csak azért mert elfogadja a másik lányt is ..és most olyan vegyes érzelmek keveregnek bennem... olyan fura ez az egész.. mégis megkönnyebbültem..Azt hiszem :D
2016. szept. 13. 19:09




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!