Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem hordhatok rövidnadrá...

Miért nem hordhatok rövidnadrágot? Most komolyan anyának ez az ellenérve? 14l

Figyelt kérdés

Az a baja vele,hogy jajj összeérnek a combjaim,ehez kövér vagyo,meg fognak szólni.Az igaz,hogy van rajtam súlyfelesleg,de igazán nem érdekel,én így jól érzem magam.

Az meg már végképp nem érdekel az osztálytársaim közül a bunkók mit szólnak.Amikor mondom,h nézzün rövidnadrágot(nem pics@gatyát),monja,hogy oké de amikor arra kerül a sor akkor elkeud térdnadrágot nézni,mert hogy az is rövid a hosszúhoz képest.

De most miért kell ezt?Illetve mit csináljak,hogy abbahagyja ezt a baromságot?14l


2016. szept. 5. 06:14
1 2 3
 1/21 JulesM111 ***** válasza:
39%

Istenem, micsoda dráma; a tinikor problémái, a féltő szülők tiltásai...


Kiscsaj, egyikőtök kívánsága se fog teljesülni, keressetek egy középutat, fogadd el a térdgatyát.


Ragozzuk azt a súlyfelesleget, melyben jól érzed magad, mennyi is az pontosan? Nem lehet, hogy kedves édesszülőd úgy látja túl sok, és nem szeretné ha bolondot csinálnák magadból, kidagadó hurkákra akarsz kis cuki rövidnacit felvenni?

2016. szept. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Valahol igaza van. Nem tudom mennyi rajtad a súlyfelesleg, de a rövidnadrágot inkább a vékony lányoknak szokták ajánlani. Ha egy dagibb nőn látnak az emberek rövidnadrágot előfordul, hogy megnézik, kinevetik. Ettől akar anyukád megóvni.
2016. szept. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

5 kiló körülbelül.De igazából senki meg nem mondaná.Csak anyám olyan,hogy mindenbe bele köt,abba is hogy mikor megyek vécére.Amúgy felénk nálam kövérebbek is felvesznek ilyesmiket érdekes őket se röhögik ki a normálisabbak.

De azért harminc valahány fokba meg lehet sülni fekete térdnadrágba.

2016. szept. 5. 06:38
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Akkor lehet, hogy magamutogatásként fogja fel.
2016. szept. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Igen ötös kifogásokat keresek...Egész nyáron húsz kilót fogytam.Azt értem,hogy akkor nem engedte vona,de akkor még fel se vettem volna.

Amúgy aki azt írta,hogy a magamutogatás miatt,van benne valami de szerintem nem.Például,ha blúzokat nézünk akkor nem úgy néz ki.Mostanába a haspólókat meg ilyeneket néz nekem és néha próbál rábeszélni(de csak amióta fogytam)

2016. szept. 5. 06:50
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
Akkor lehet úgy látja, hogy a combodon van még felesleg, ott van még mit "javítani" és majd akkor engedi meg, ha onnan is adsz még le egy kicsit.
2016. szept. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%

Menj el egyedül megvenni a nadrágot, és probléma letudva.

Nehogy már ne hordhass az ember azt, amit akar. (Normális kereteken belül persze, de itt nem is sátánista jelekről van szó.)

2016. szept. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
33%

Ez felháborító. És komolyan mondom.

Menj, és vedd meg egyedül azt a rövidnadrágot, na nehogymár ezért kelljen megsülnöd 40 fokban.

Én tudjátok, min szoktam röhögni? Amikor a vasággyal 40 kilós kis libákon olyan narancsbőr van, hogy már önálló életet él, aztán úgy járkálnak a kis pi anacijukban, mintha kifutón lennének.

Na az az, ami gusztustalan, nem egy kis súlyfelesleg.

Ők is megtehetnék, hogy felemelik a kis tepsiseggüket a székből, rögtön nem néznének úgy ki, őket miért is nem cseszegeti senki?

Mondom ezt egyébként sportolóként, szóval rajtam sem súlyfelesleg, sem narancsbőr nincs. Szabadon röhöghetek mindenkin, ha már ez az elfogadott mentalitás ebben a gyönyörű országban :)

2016. szept. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
31%
A cicanaci csakis annak áll jól, akiknek szép, kidolgozott, formás lába és feneke van. A többieken egyszerűen nevetséges, csak az a baj, hogy ők nem látják magukat kívülről benne teljes egészében.
2016. szept. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%
Forronadrag kozonseges magamutogato darab ne hord kesobb szegyelni fogod
2016. szept. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!