Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akar anyám meggyőzni...

Miért akar anyám meggyőzni arról, hogy használjak fehér szemceruzát? 14l

Figyelt kérdés

Szóval nálunk a suli házirendje nem tilt semmit teljesen,csak a feltűnő dolgokat.(bár az se nagyon érdekli a tanárokat na mind1)

Én általába szoktam szempillaspirált használni és kihúzni a szememet VÉKONYAN feketével.Anya ezt nem tiltja,de mostanába mondogatja,hogy néha igazán használhatnák fehér szemceruzát.Ami amúgy nem zavar,hogy mondogatja,de tudja jól hogy ha fehérrel húzom ki a szemem úgy nézek ki mint egy marslakó.


Miért akar meggyőzni anya erről?


2016. szept. 5. 07:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Amióta sminkelek csak fekete szemceruzát használok. Megszámolni sem tudom, hányszor hallottam, hogy inkább fehéret használjak, mert az "nagyítja" a szemet. Sose próbáltam, szeretem a feketét.

Anyám sok mindenbe szólt bele egyébként és még 18 éves koromban sem volt képes megérteni, hogy nekem az úgy jó/úgy tetszik.

2016. szept. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem senkinek sem áll jól, ha csak a vízvonalát húzza ki feketével, összenyomja a szemeket.

Akkor már inkább egy nagyon vékony tusvonal felül, és spirál.

Szerintem ez 14 évesen belefér, és sokkal igényesebben néz ki.

2016. szept. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom látja, hogy nem áll jól.
2016. szept. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már egyszer sminkelsz, akkor tanítgatni akar, hogy jól csináld.


Te ismered: ő szépen tudja magát kifejteni? Ha igen, akkor érdemes hallgatni rá.

Ha nem ért hozzá, és neked sem tetszik úgy, nem kötelező így csinálni.

Kísérletezz bátran színekkel, stílusokkal, ártani nem fog. Legfeljebb lemosod, ha nem tetszik. :)

2016. szept. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem áll jól neked a fekete és nem akar megbántani. A fekete szemceruza nagyon kevés embernek áll jól és nehéz szépen használni, öregít. A fehér viszont nagyítja a szemet. Szerintem használj sötétbarnát, vagy szürkét, a sötétbarna kb. százszor jobban néz ki, mint a fekete, nem öregít, nagyon sokat számít, próbáld ki.
2016. szept. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

mert anyukádnak van szépérzéke és csak jót akar.

tipikus amúgy,hogy a tinik úgy kezdenek el sminkelni,hogy kihúzzák feketére a vízvonalat. én is így kezdtem,ennek ellenére ma már tudom,hogy nagyon gáz és undorító. ha egy szépen megcsinált szemsminkről beszélünk,akkor nincs baj vele,hogyha ki van húzva a szem feketével,akkor illhet is hozzá. de ha nincs szemsmink,csak a szemceruzával kihúzod az tényleg nagyon gáz

ellenben a fehér szemceruza nagyítja a szemeidet,élénkebbé a frissebbé teszi a tekintet.és nem feltűnő

[link] csak ilyen képet találtam.egyszerűen öregíti az embert és összenyomja a szemeket.és olyan igénytelen is. bár ez kék,de feketével még rosszabb.

[link] a fehér sokkal szebb. természetes és fiatalos.

2016. szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha fehéret teszel a vízvonalra, nagyobbnak tűnik a szemed, alul spirál a pillákra és még a ,,keret" is megvan. A fekete kissé öregít, plusz ha lefelé ívelő a szemed (mint pl nekem) elég nehéz olyan vonalat húzni a feketével ami nem erősít rá a ,,szomorú kiskutya" tekintetre :D. Lehet ezért mondogatja a fehéret, hogy frissebb és vidámabb legyen a szemed...
2016. szept. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

Azért mert ez szép:


[link]


Ez meg nem:



[link]

2016. szept. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

Ne feherrel huzd ki a szemed, hanem borszinu szemceruzaval. Tenyleg nagyitja a szemet. A feher rajtam is hulyen nez ki, csak regebben nem volt mas vilagos cerka, csak feher. Na nem mintha most nagy valalsztek lenne borszinu cerkabol. Ez tuti: Max Factor Kohl Pencil 090 Natural glaze.

Ezt meg mondd meg anyukadnak is. :-)

2016. szept. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen már mindent leírtak előttem. Igaza lehet anyukádnak, amúgy 14 éves koromban én ugyanezt csináltam "sminkelés" címszó alatt, mint te: fekete szemceruzával kihúztam a szemem alatt. Sajnos, ez még mindig nem számít sminknek és tényleg borzasztó összhatást kelt, hiába csak vékonyan húzod.


Nem hinném, hogy anyukád rosszat akar, olvass csak utána a sminkelés "alapszabályainak", a fekete szemceruza alulra egy klasszikus, hatalmas "nem". :)

2016. szept. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!