Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet, hogy egy szülő...

Hogy lehet, hogy egy szülő jobban szereti az egyik gyerekét, mint a másikat?

Figyelt kérdés
Apukám a nővéremet láthatóan,lényegesen jobban szereti.Mindig mindenkinek őt dicséri,hogy milyen ügyes,okos,milyen szuperül vezet,stb.De a gond az,hogy úgy érzem hogy nem csak ő,hanem az ismerőseink is jobban szeretik őt.Tiszta feleslegesnek érzem magam,bármit teszek,úgy is ő lesz a megtestesült tökély
2016. szept. 9. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos sok szülő ilyen. Férjemnek a nagymamàja is ilyen volt. Két gyereke közül a kisebbet szerette jobban, hozzàteszem azt is, hogy azért mert fiú volt. Nem tudom régen ez volt a szokás. Nem lehet, hogy csak te érzed így és a szüleid nem is gondoljàk, hogy motoszkàl benned ilyen gondolat? Milyen idős vagy?
2016. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
A legtöbb nő a fiú gyermekét szereti jobban. Ha tetszik, ha nem. A lány konkurencia.
2016. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló,16 éves vagyok es tudják mert már nagyon sokszor felhoztam ezt a témát,de mindig azt mondjak hogy úgyanúgy szeretnek,de én ezt viszont nem igazán érzem
2016. szept. 9. 21:45
 4/7 anonim válasza:
43%
#3. Szintúgy. :D
2016. szept. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
De csak az apukàdon veszed ezt észre, vagy anyukàdon is? Azért kérdezem mert ha anyuddal jobb a kapcsolatod megbeszelhetned a dolgokat. Mi négyen vagyunk testvérek velünk sosem kivételeztek de azt tudtuk, hogy melyikünknek milyen tulajdonsàgait szeretik. Engem pl. azért szeretett anyukàm mert szorgalmas voltam és szó nélkül segítettem neki mindenben :) Lehet, hogy nàlatok is ez a helyzet! Első voltam!.
2016. szept. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nálunk én vagyok a legnagyobb 13 éves fiu és van 2 lány kistesóm őket jobban szeretik engem leszernak csak kaját adnak néha elmegyünk vásárolni de amúgy tesóimnak mindent megadnak
2016. szept. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó vàlaszolónak üzenem, hogy azért van ez így mert kisebbek és még nem kezdtek el önàllósodni mint esetleg te. Lehet, hogy a szüleid azért figyelnek egy kicsit jobban ràjuk. Tudom nehéz erről beszélni a szülőkkel főleg fiúként de szerintem próbàld meg! Első voltam.
2016. szept. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!