Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik így anyum?...

Miért viselkedik így anyum? Hogy derítsem kicsit jobb kedvre?

Figyelt kérdés
Sziasztok..szoval az a helyzet hogy anyum elegge "bunkon" viselkedik velem, en probalok vele beszelgetni, de alig akar valaszolni mindig mindent a munkahelyi problemajara fog..arrol nem en tehetek..olyan lenezo most is mondta hogy "beszelgessek a sajat korosztalyommal nem fog lealacsonyodni hozzam" meg a baratomat is folyton szidja hogy csak szakmunkasa van es lenezi a munkajat pedig nagyon kemenyen dolgozik.. Sajnalom anyumat mert tudom hogy sokat stresszel a munkahelyen, es probalok itthon segiteni (ma kiporszivoztam az egesz lakast kivittem a szemetet) de annyit se mondott hogy koszi mert alap...masban meg nem tudok segiteni mert nem engedi mert "azt csak o tudja jol csinalni"

2016. szept. 14. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ilyen hülye anyja van? Már kezdek besokallni...
2016. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ki van égve. Lehet, hogy egy kis környezetváltozás jót tenne.

Sétálni egy nagyot valahol, ahol szeret; vagy átruccanni egy közeli városba; mindegy csak elhagyni akár csak egy napra azt a helyet, ahol éltek, ahol dolgozik.

Ez sokaknál be szokott válni....

2016. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Vagy pedig mindenki csak fél igazságot mond el.
2016. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy szent vagyok nyilvan nem vagyok tokeletes gyerek de nem miattam stresszes ennyire csak rajtam meg a tesomin csattan neha es elegge rosszul tud esni
2016. szept. 14. 21:10
 5/5 anonim válasza:
Hogy-hogy nem akar lealacsonyodni hozzád? Milyen okot adtál rá? Ha nem vagy pl. autista, nagyon nem tisztel téged. Beszélj erről másnak is!
2016. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!