Mit tegyek annyámmal?

Figyelt kérdés
Elég szoros a kapcsolatunk, mindig is az volt, de nővérem halála után egyre rosszabb. Nem igazán tudunk egymással nyugodtan komunikálni és csak veszekedésbe torkollik a beszélgetésünk. Külön élünk a családommal és nap mint-nap szememre hanyja, hogy költözzünk hozzájuk és segítsük őket. Én naponta 8-10 órákat dolgozom, hordom a gyereket délutáni foglalkozásra ahol tudok Neki is segítek, de több most nem megy. Biztos rossz gyerek vagyok, de sokszor én támaszkodom rá segítségre. Most is hívott, ha nem segítek, többet ne vigyem oda a gyerekemet. Olyan nehéz boldogulni a mai világban, miért kell megnehezíteni egy anyának a lánya mindennapjait. Én sem tudom mindenre a megoldást. Teljesen kikészít....

2016. okt. 16. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem depressziós a nővéred miatt. Szabad megkérdezni, hogy miért és mikor halt meg?
2016. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
4 éve veszítettük el rákban. 38 éves volt... Nagyon szomorú az életünk azóta, de nekem muszáj volt tovább lépnem a kislányom miatt. Minden nap többször hívom, próbálok vele beszélni, de most senkivel nem hajlandó törődni csak a lányommal. Csak az a baj, hogy engem riogat az esetleges hibáim miatt. Tanítsam meg suli előtt olvasni, nem kellőképpen foglalkozunk vele. Tudom, hogy segíteni akar csak rossz eszköulzökkel és ilyenkor én is kiborulok. Félek, hogy a kapcsolatunk a párommal is rámegy erre. Szeretem anyut elfogadom ankritikáit, de má előre remegek a találkozástól. Otthon is csak aput bántja...
2016. okt. 16. 16:48
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a törődést most legalább vkinek kiönthettem a szívemet...
2016. okt. 16. 16:50
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon sajnálom a nővéredet :( Anyukádnak is biztos nagyon rossz, meg lehet érteni, de mondd el neki hogy egyszerűen lehetetlen hogy odaköltözz (mellesleg akkor is folyton veszekednétek és ez se lenne jó senkinek, a gyerekednek sem) Próbálj te engedni és képzeld magad a helyébe kicsit, talán a vitákat kéne megszüntetni az sokat segítene.
2016. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! De én olyan szívesen lennék vele nap mint nap, hisz az a ház a szülői házam, ahol annyi szép emlékünk van. Tudom, hogy nehéz ott élni, én többször fel is ajánlottam, hogy költözzön a nővérem régi lakásába mert az kisebb és mindenhez közel van a városban. Most a külvárosban laknak. De jöttek a kifogások. Én ezt is megértem, de annyi más dolog is van nap mint nap hogy én is türelmetlenül válaszolok. Ezért sem költözünk oda. Én is hibás vagyok tudom...
2016. okt. 16. 17:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne hibáztasd magad!! Hidd el megoldódik idővel :)
2016. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28%
Részvétem! Próbálj kedveskedni anyukádnak, puszild/öleld meg csak úgy, mert szereted. Mutasd meg neki hogy bármikor bármilyen helyzetben számíthat rád. Hidd el Ő is meg fog könnyebbülni és Te is. Idővel olyan lesz, mint régen, ez szinte biztos.
2016. okt. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!