Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért lett volna kötelező...

Miért lett volna kötelező eltűrni a mamám hülyeségeit?

Figyelt kérdés

Anyám meg apám nincsenek jóban, régóta a válást tervezgetik, csak egyik sem adja be.

Anyám azt gondolta, hogy én elvégzem az iskolát, találok munkahelyet és elköltözök vele.

Miután végeztem az iskolával nem volt olyan nap, hogy ne mondta volna, hogy találtam neked munkát, betanított munka itt és itt, 12 órázás itt meg ott stb. Közben ő közmunkán dolgozik, és nem is törekszik másra. Soha nem volt jó a kapcsolatunk, csak a testvéremet szerette, engem utált.

A mamám, anyám anyja folyamatosan azt hajtogatta, hogy szégyelljem magam, amiért nem megyek el 3 műszakba meg 12 órában dolgozni, meg nem költözök el anyámmal, engem majd eltart apám örök életembe, nem lesz belőlem semmi, de ne aggódjak, mert anyám találni fog mást aki majd eltartja.

Ezt rettenetesen meguntam, mondtam anyámnak 100-szor, hogy állítsa le a mamát, de nem. Amikor végleg betelt a pohár elmondtam apámnak, hogy miket mondott a mama, és apámnak ez ugye nem tetszett és megmondta neki a magáét meg azt, hogy ne jöjjön többet hozzánk.

Most én vagyok az első számú közellenség anyám meg a mamám szemében, mert minek kellett elmondani, meg ő nem mondott ilyeneket, most miattam van balhé, meg a mamára rá kell hagyni mindent, mert öreg...

Nekem külföldi terveim vannak, nem fogok itt maradni csak azért, hogy anyámnak, akinek soha egy kedves szava nem volt hozzám, (nem lesz belőled semmi, qrva leszel, kövér vagy stb.) legyen hol laknia.



2016. okt. 26. 15:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Csak tanulj, tanulj es tanulj.

Lehyen egy olyan munkad, ami jol fog fizetni,es elvezed is.

Anyad nem bankautomatanak szult teged, ne is hasznaljon annak

2016. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem tanulsz meg nem is dolgozol? Tudom hogy a több műszak nem egy leányálom, de valahol el kell kezdeni. Senki sem fog csúcsfizetést vágni hozzád csak úgy. És nem, ne anyád kedvéért dolgozz, hanem magadért. Azzal semmire sem mész hogy otthon dekkolsz a szüleid pénzén.
2016. okt. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
A külföldi tervek meg nagyon szépek, de ott sincs kolbászból a kerítés. Gondolom nyelvtudásod megvan ha oda akarsz menni, de még kevés. Az első fizetésig élned kell valamiből, és ez drágább tud lenni mint itthon megélni egy hónapig.
2016. okt. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
"Miután végeztem az iskolával", azt nem írod, per pill. mit csinálsz? Esetleg az utált anyád tart el, amíg kitalálod, meylik országban fogsz karriert csinálni?
2016. okt. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

"Nekem külföldi terveim vannak"


Ez nagyon szép, de jelenleg se nem tanulsz, se nem dolgozol. Nem véletlen vannak emiatt kiakadva. Elárulom, külföldön is alja melód lesz tanulás nélkül, nem pedig karriered.

2016. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Azt ugye tudod, hogy kinn sem fogsz jobb munkát kapni, mint itthon? A fizetésed meg csak annyival lesz több, amennyivel többe kerül ott kinn megélni. Ha egyáltalán kijutsz. Sok embernek vannak külföldi tervei, "ismerősöm tud kinn melót", de ahhoz egy kicsit több kell, mint elhatározás. Igaza van anyádéknak.
2016. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem örülj neki, ha megszabadulsz a két nőtől (anyád, nagyanyád). Az ég áldása, hogy megsértődtek rád - legalább ezután békén hagynak.

Mit foglalkozol vele?

2016. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Azt értem hogy nem akarsz anyukáddal költözni,de valamerre el kell indulni az életben.Egyébként az ilyen közegben én sem érezném jól magam.Probálj meg minél elöbb önálló életet élni(persze ahhoz dolgozni kell).
2016. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
én sem értem a dolgot, szakmád van? Mert ebből nem derül ki, és az sem, hogy mik a terveid a "külföld"-ön kívűl? Segédmunkás meg gyári melós leszel ott is és ez nem egy határozatlan idejű, fix bérű, 8 órás munka..
2016. okt. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 acelsziv ***** válasza:
84%

"Most én vagyok az első számú közellenség anyám meg a mamám szemében" És? Eddig se szerettek. Anyád ahogy mondod utált és csak csicskának kellettél volna de még nagyanyád is csak anyád csicskájának akart volna téged. Most mi változott?

Ez a duma is jó, hogy anyád majd talál valakit akivel eltartatja magát. Az, hogy meg kéne fogni a lapát végét és a saját mocskos patájára állni meg sem fordul abban az egyszerű fejükben.

2016. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!