Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Volt már valaki hasonló...

Volt már valaki hasonló helyzetbe akár szülöként akár gyerekként?

Figyelt kérdés
Artista szeretnék lenni, de a szüleim kicsit sem hisznek bennem (azt mondják nem veszem komolyan az életem, egy léhütö utcaseprő leszek stb.) Ők választották a sulit ahova most járok, az hogy szeretem-e az nem érdekli őket. Általánosban 3-4 tanuló voltam most 2-3. Nem birom ezt a sulit nagyon erős, de ezt ők nem veszik figyelembe. Hogy fogadtassam el velük az álmomat? Ti mit tennétek/tetetek?

2016. nov. 27. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Sehogy. Még gyerek vagy és álmodozol. Nem tudsz semmit az életről. Hallgass a szüleidre,igazuk van! És felejtsd el a hisztit,tessék tanulni,holnap iskola.
2016. nov. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

1. te egy barom vagy. igenis számít hogy mit akar a gyerek...

ha én kémia szakos suliba küldöm a gyerekem de neki fingja sincs a kémiáról és pl tök mást akar a jövőben csinálni akkor gyakorlatilag elcseszem az életet.

és az ilyen elcseszett életű gyerekekből lesznek felnőtként azolyan idióta szülők akik a gyerekeikkel akarják megvalósítani a saját álmaikat és lesz@rják hogy a gyerek mit akar.

ha a kérdező rosszul érzi magát és rosszul tanul az hosszú távon senkinek se jó. éretségin is megfog bukni ha így folytatja...

2016. nov. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit tettél eddig azért, h komolyan vegyék az álmod, h artista leszel?
2016. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
Én is artista akartam lenni, de végül autista lettem.
2016. nov. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az artisták is be szokták fejezni a gimit, csak közben már járnak szertornára, akrobatikára, stb... Ha ezeket csinálod, akkor nem hátráltat a gimi az álmodban.
2016. nov. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Hány éves vagy? 15? Egy artista ilyen idősen már a saját műsorát adja elő esténként, nem most kezd el vakarózni, hogy artista szeretne lenni.
2016. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Most ebbe mi a hiszti, hogy artista akar lenni?


Egyénként kérdező nem. Nekem nem voltak soha ilyen álmaim, gyerekem meg még nincs.

2016. nov. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
van akinek minden hiszti
2016. nov. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

1.-es te tényleg egy b@rom vagy! Konkrétan van ilyen szakközépiskola Magyarországon, te f@@sz!


[link]


És ha oda jelentkezik, várni fogja az iskola, leérettségizhet ami mellett artista lehet, te gyökér! Azért mert egy korlátolt s@gfej vagy aki nem lát ki a fejéból, az nem jelenti azt, hogy más is az.

2016. nov. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
9-es, ha változtatnál a stílusodon (döbbenetes ez a düh és gyűlölet benned!) a hozzászólásod értékes lett volna.
2016. nov. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!